Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jamles, a czy Ty mógłbyś mi pod choinkę położyć takie miejsce, które można płotem otoczyć :roll: Sam płot to już sobie jakoś wykombinuję... :wink: :D

 

Cześć Wam :D

Dużą choinkę będziesz miała...

Moje dziecka napatrzyły się na dekoracje w mieście (miasteczku) i teraz wołają, że chcą JUŻ mieć choinkę w domu. Dzisiaj czeka mnie kolejna sesja gniecenia ciasta solnego, bo się Małgo nie może doczekać, kiedy aniołki dla domu zrobimy. Zamęczała panią w przedszkolu o malowanie JUŻ tych, które zaniosłyśmy do przedszkola. Pani miała inne plany, ale musiała ustąpić, bo dziecka jej żyć nei dawały. Narobiłam! :oops:

A do domy muszą być dwa rodzaje aniołków... I pierniki trza piec! Dobrze, że się weekend zaczyna!

Firanki do nas wreszcie uszyję i zasłonki.

I zakupy musowo zaplanować trzeba!

Storczyki mi zakwitły! Wszystkie mają pączki, więc na święta powinny już rozkwitnąć!

Czekam na paczkę z piórkami, coby choinki robić. Szkoda, że na aukcję nie zdążę. :( Może przynajmniej jeszcze szopkę kolorową dostanę i zdążę ją pokazać. Taka gliniana niewiele zainteresowania budzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 

A kiedy się choinkę ubiera. Bo u mnie w rodzinnym domu to zawsze ubierało się w Wigilię. Ale to była żywa choinka, stała sobie na balkonie, a potem tata wnosił ją do domu i ubieraliśmy. A teraz jest sztuczna, to chyba wcześniej można. W UK to już od początku grudnia domy i ulice przystrojone świątecznie. Pogoda też raczej świąteczna, coś im się pomieszało na górze i to my mamy mrozy i śnieg!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefowa to ja i tego tytułu (honorowego, bo honorwego, ale jednak) za żadne skarby nie oddam :D

 

Choinkę to można ubrać, kiedy się chce. Moja córcia powoli zaczyna przebąkiwac o owej, ale Szanowny wyniósł ją do piwnicy, czego nie mogę Mu darować ... nienawidzę schodzić do naszej piwnicy :evil: Druga, żywa to pod bombki pójdzie tak kole 22-go

 

Uwaga!!! Informacja w sprawie magnesów: oblazłam całe centrum tego ślicznego miasta i psińco :evil: Jutro postaram się poszukać w dalszych okolicach, ale nie gwarantuję, niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dane straciłam ... najgorsze to, że wszystkie zdjęcia z tego roku szlak ....

A szefowa to się wzięła z Uroczyska .. jak masz czas to przejrzyj kilkanaście stron wstecz, Agduś pisze powieść ze wszystkimi nami w rolach głównych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem przez co przeszłaś. Ja niecały rok temu straciłam kompletnie wszystko co miałam na dysku, teraz dwa tygodnie temu szlag go trafił po raz kolejny. Na szczęście tym razem choć część zdjęć udało mi się wcześniej skopiować. Cały czas sobie powtarzam, że powinnam robić kopie na CD albo DVD, ale jakoś nigdy nie ma okazji. A potem człowiek płacze i zgrzyta zębami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia, Ty Żabo-Powsinogo, gdzie Cię nosiło :roll: :D

 

Mam vistę i ... jako jedna z nielicznych chyba nawet ją sobie chwalę, przyzwyczaiłam się do niej. A ze zdjęciami to jest tak jak u Was: obecanki cacanki. Tym razem jednak byłam mądrzejsza i właśnie skończyłam przegrywac nowe zdjęcia na serwery zewnętrzne. Jak się uzbiera więcej wrzucę na płyty, ale przynajmniej mi nie zginą :D

 

Wuśka, magnesy na lodówkę z bardzo przydatnym przed świętami mottem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, no fotki to ja w jpg zgrywam i jest miodzio, każdy otworzy. A ja ją lubię i koniec, taka oryginalna jestem :D A na początku klęłam jak szewc :D

ja na swoją też juz nie narzekam, ale małpa jedna piratów nie lubi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Veruńciu, dziwnie się z nią gada w tym temacie :wink: Ale czasami można ją przekonac :D

 

Agduś, no właśnie nie mam!! Ani z tego ani z ubiegłego roku, bo w ubiegłym roku do tylko czerwca zgrałam. Jak będziesz miała chwilę to podeslij proszę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...