Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki piękne za wsparcie :D Psuka wytarmoszona i wyściskana :D Zobaczymy, może zastrzyki pomogą, a jeśli nie, to trudno. Wolałabym jednak poczekać z tym zabiegiem, aż Szanowny wróci, bo to przecież kawał psa jest, nie wiem czy sobie poradzę w opiece nad nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amonite napisała mi właśnie na priva, że u Niej już też tych magnesów nie ma :(

Ja mogę tylko obiecać, że będę miała na uwadze i jeśli gdzieś dojrzę, to mogę zakupić dla tych, które nie zdążyły!!! Powiedzcie tylko, czy nadal chcecie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieee... Przeciez nie zabierzesz jej w narkozie od weta sama. Pies sie robi wtedy sztywny i wiotki i duuuuzo ciezszy niz normalnie. No i potem trzeba wynosic na dwor albo gdzies na balkon, zeby sie mogla odsikac bez zbytniego wylazenia. Musi nosic kaftanik, zeby nie lizala szwow... Troche sie trzeba nanosic psinki zanim na lapy stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie Małgoś, o to mi chodzi. Wem, co oznacza ubezwłasnowolniony pies, bo gdy moja poprzednia suczka miała operowaną łapę byłam w 6 m-cu ciąży, mieszkaliśmy na III piętrze, Szanowny był na tygodniowym dyżurze ratowniczym, a ja zamledowałam u siebie dwóch siostrzeńców, bo trzeba było ją na dwórc wynosić i wnosić z powrotem!! Masakra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............chcemy .......

 

 

wyglaskaj psice ode mnie i ucaluj

o matko ! nie moge czytac , ze jakis pies cierpi

moj niedawno mial krwiaka w uchu

nie wiedzielismy co mu dolega

niemalze lezalam z nim na kocyku , tak mi go zal bylo

jak przestal jesc , wiedzialam , ze jest ciezko chory i trzeba do ...doktora

braza i nie masz pojecia jak sie potem z niego usmialam

mial takie zakretki po glupim jasku , ze

nie wiedzial , ktora noge podniesc pod drzewkiem :lol: :lol: :lol:

a jak go potem rozpieszczalam (to slowo to od "psa" pochodzi chyba, co ??? :roll: :lol: ) ,

wstyd sie przyznac :oops:

dobrze, ze jechalam do De , bo .....nie wiem , chyba bym sie z nim przespala z litosci :roll: :oops: :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc kochani :D

Psuka narazie je niewiele, ale nie zmuszam, sama sobie wyreguluje. Chwilę tu z Wami posiedze, z całą przyjemności zresztą, i polecę z nią na kolejny zastrzyk.

 

Dwa prezenty jeszcze mi nie doszły, no qurna chyba zdążą co????

 

Piąteczko, boszszeee ... gdzieżeś Ty łaziła :-? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...