Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Obecność zaznaczona :D

A kwiat lotosu na pieprzonej tafli jeziora też sobie przywłaszczam :wink:

 

 

Dostałam wiadomość z banku, że w ub.tygodniu wyszła odpowiedź. Cosik kurczę długo idzie, no ale szansa jest, że dojdzie!

 

Zeby nie zapeszać Brazunia... :oops: to ja tak ciuchutko powiem... trzymam mocno kciuki

 

:p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Obecność zaznaczona :D

A kwiat lotosu na pieprzonej tafli jeziora też sobie przywłaszczam :wink:

 

 

Dostałam wiadomość z banku, że w ub.tygodniu wyszła odpowiedź. Cosik kurczę długo idzie, no ale szansa jest, że dojdzie!

 

Zeby nie zapeszać Brazunia... :oops: to ja tak ciuchutko powiem... trzymam mocno kciuki

 

:p :p

 

http://www.animowane-gify.net/gify/1/26.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę jezioro ... a ja będe próbowała tego kwiatu lotosu :evil: Przyszła odpowiedź z banku!!!

Sukin..syny zmienili warunki wstępne!!!! Półtora miesiąca czekam, aż Wielki Pan Derektor ruszy du..pę i podpisze pismo, a oni dają mi teraz 10 dni na wpłacenie .... UWAGA!!! CAŁEJ KWOTY!!!! Pogięło ich dokumentnie!!!! Chcę im oddać pieniądze, których nie brałam!!!!! oni mi łaskawie odsetki karne umarzają, ale te ustawowe już nie - kwota jest o 2 tys. większa!!!! Pies z nimi tańcował, mogę dać te odsetki, ale 10 dni na spłatę po 45 dniach czekania na jakąkolwiek reakcję z ich strony to już przewał totalny!!!!!

 

Oczywiście, na termin w życiu się nie zgodzę!!!! Albo dają mi czas do końca roku, albo niech się wypchają!!!!

 

... jezioro ... kwiat lotosu ....; jezioro .... kwiat lotosu ....; jezioro ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę jezioro ... a ja będe próbowała tego kwiatu lotosu :evil: Przyszła odpowiedź z banku!!!

Sukin..syny zmienili warunki wstępne!!!! Półtora miesiąca czekam, aż Wielki Pan Derektor ruszy du..pę i podpisze pismo, a oni dają mi teraz 10 dni na wpłacenie .... UWAGA!!! CAŁEJ KWOTY!!!! Pogięło ich dokumentnie!!!! Chcę im oddać pieniądze, których nie brałam!!!!! oni mi łaskawie odsetki karne umarzają, ale te ustawowe już nie - kwota jest o 2 tys. większa!!!! Pies z nimi tańcował, mogę dać te odsetki, ale 10 dni na spłatę po 45 dniach czekania na jakąkolwiek reakcję z ich strony to już przewał totalny!!!!!

 

Oczywiście, na termin w życiu się nie zgodzę!!!! Albo dają mi czas do końca roku, albo niech się wypchają!!!!

 

... jezioro ... kwiat lotosu ....; jezioro .... kwiat lotosu ....; jezioro ....

 

WIDZĘ, ŻE DZIŚ NIE JEST DOBRY DZIEŃ, DLA ŻADNEJ Z NAS :evil: :cry: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie przytkalo. :-?

Jakos uspokoj sie i pozniej pomysl na spokojnie.

Poza tym , jesli juzsie namyslias placic to moze daj im ta kase jak najszybciej i miej sprawe za soba.

Chyba , ze nie masz to targuj sie o czas.

 

Chec pomocy innym czesto odbiera ludziom przyjemnosc jej udzielania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia u Reyzel dołączyłam do Was z tym waleniem :evil:

Ale mogę powtórzyć http://www.animowane-gify.net/gify/1/19.gif

 

Nienawidzę banków, którym się wydaje, że mogą wszystko!!!! Chyba za bardzo grzeczna byłam, w mordę jego mać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reyzel w tej chwili całej kwoty nie mam, byłam przygotowana na 1/3, bo taka była pierwsza wersja banku!!! I będę się o ten czas targować, bo podejrzewam, że im bardziej chodzi o statystyki niż o samą kwotę!!!! Jak im to wpłacę od razu, to 2007r. zamkną z jednym trudnym kredytem mniej!!!!

Nie macie zaprzyjaźnionego jakiegoś terrorysty na bezrobociu :wink: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia u Reyzel dołączyłam do Was z tym waleniem :evil:

Ale mogę powtórzyć http://www.animowane-gify.net/gify/1/19.gif

 

Nienawidzę banków, którym się wydaje, że mogą wszystko!!!! Chyba za bardzo grzeczna byłam, w mordę jego mać :evil:

 

Czy dzisiaj jest jakiś chol... 13-stego w piątek ????? :evil: :evil: :evil:

 

Tylko spokój Cię uratuje Brazunia

Z tymi gnojkami nie wygrasz. A chyba jesteś w patowej sytuacji ... bez tego nie zrobisz żadnego kroku na przód. :(

 

wdech ... wydech...

jezioro....

lotos ...

 

Działa ??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia u Reyzel dołączyłam do Was z tym waleniem :evil:

Ale mogę powtórzyć http://www.animowane-gify.net/gify/1/19.gif

 

Nienawidzę banków, którym się wydaje, że mogą wszystko!!!! Chyba za bardzo grzeczna byłam, w mordę jego mać :evil:

 

Czy dzisiaj jest jakiś chol... 13-stego w piątek ????? :evil: :evil: :evil:

 

Tylko spokój Cię uratuje Brazunia

Z tymi gnojkami nie wygrasz. A chyba jesteś w patowej sytuacji ... bez tego nie zrobisz żadnego kroku na przód. :(

 

wdech ... wydech...

jezioro....

lotos ...

 

Działa ??? :o

 

Nie!!! :evil: Jeszcze nie!! :evil: Ale już niedługo jakoś odsapnę!!!! Nawet nie chodzi o te pieniądze, tylko o to, jak sobie gnoje poczyniają!!!!! Uważają, że są ponad wszystko!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reyzel w tej chwili całej kwoty nie mam, byłam przygotowana na 1/3, bo taka była pierwsza wersja banku!!! I będę się o ten czas targować, bo podejrzewam, że im bardziej chodzi o statystyki niż o samą kwotę!!!! Jak im to wpłacę od razu, to 2007r. zamkną z jednym trudnym kredytem mniej!!!!

Nie macie zaprzyjaźnionego jakiegoś terrorysty na bezrobociu :wink: :evil:

 

To chyba była odpowiedź do rrmi ale przynajmniej też wiem o co chodzi :roll:

 

I rozumiem Cię Braza, nie po to są jakieś ustalenia żeby je sobie łamać w 5 minut, jednym podpisem jakiegoś du....pka.

 

Ktoś tam by się znalazł na tym bezrobociu ... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, faktycznie ciała dałam, ale to przez tą wściekłość - Rrmisiu bardzo przepraszam!!!!!!

 

Ja im dam te pieniądze, na pewno, przecież chodzi mi o to, żeby w końcu zdjęli tę egzekucję, ale mam nadzieję, że się tym moim szmalem udławią!!!!! :evil: Poważnie!!!! Ale nie dam im od razu całości - o nie!!!! Po pierwsze - skąd :o ; po drugie - a właściwie to dlaczego :o Bo jakiś palant sobie pomyślał, że jak chcą wpłacić, to niech wpłacą od razu wszystko, a oni będą mieli lepsze statystyki???? Tak się po prostu nie robi, ot i wszystko!!!! Ustalenia wstępne były inne i psińco mnie obchodzi, co oni sobie myślą!!! Poza tym mogli nie kazać mi czekać półtora miesiąca, miałabym lepszy humor!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...