Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale wpadłam na niego dzięki Olcelybowej - tak a propos tego, co pisałyście, żeby "biznes" otworzyć z tym wizualizowaniem :wink: No bo ja nie mam pojęcia, jak to zrobić i właśnie Olka mi sie przypomniała, że ma w podpisie link do swojego bloga, na którym pokazuje te swoje cudeńka własnoręczne.

Jak myślicie, zrobić sobie takiego bloga z propozycją? Jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze jest sens Brazunia. I to bardzo dobry pomysł. :D

 

A do tego załóż nowy post na muratorze - tylko trzeba się zastanowić w którym dziale.

No i możesz właśnie rozpocząć od takich "prostych" wizualicji - podobnie jak to teraz robisz, dla nas wszystkich ( na dodatek za darmochę :roll: :wink: )

 

Nic Cię to nie będzie kosztować a może akurat się rozkręci ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze jest sens Brazunia. I to bardzo dobry pomysł. :D

 

A do tego załóż nowy post na muratorze - tylko trzeba się zastanowić w którym dziale.

No i możesz właśnie rozpocząć od takich "prostych" wizualicji - podobnie jak to teraz robisz, dla nas wszystkich ( na dodatek za darmochę :roll: :wink: )

 

Nic Cię to nie będzie kosztować a może akurat się rozkręci ???

 

Pewnie że "za darmochę"!!!! Robiąc to dla Was miałam masę radości, naprawdę świetnie się bawiłam i cieszyła mnie myśl, że może którejś z Was chociaż troszkę pomogłam!!!

Sęk w tym, że ja nie wiem jak tu ewentualnie na tym chociaż troszkę zarobić :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, ja myslę że musiałabys popytac ludzi ( tych co robili jakiekolwiek projkety) o kwoty jakie wydali. Ja niestety nie wiem :-?

A sama zaproponuj na początek małe kwoty, tak na zachętę bo nie masz na razie zadnego port folio ani realizacji jakie mogłabyś pokazać. Sama zobaczysz, czy będzie wzięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, ja myslę że musiałabys popytac ludzi ( tych co robili jakiekolwiek projkety) o kwoty jakie wydali. Ja niestety nie wiem :-?

A sama zaproponuj na początek małe kwoty, tak na zachętę bo nie masz na razie zadnego port folio ani realizacji jakie mogłabyś pokazać. Sama zobaczysz, czy będzie wzięcie.

 

Zobaczę, może się w końcu odważę. A propos portfolio i realizacji - a czy, jak juz zrobisz swoją łazienkę, będę mogła ją wykorzystać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że ja nie wiem jak tu ewentualnie na tym chociaż troszkę zarobić :oops: :roll:

Normalnie , dziewczyny , ktrorym robilas beda Cie reklamowaly. :D

I ja tez z najwieksza radoscia.

Przeciez widac , ze umiesz to robic i serce do srodka tych lazienke wkladasz.

I do kuchni tez :D

I w ogole.

Myslisz o takich wizualizacjach czy o projektach wykonawczych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...