Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam poświątecznie. Właśnie gosci wyprawiłam (znaczy Andrzej odwozi do Krakowa) 2/3 dzieci wywaliłam na śnieg, bo przesiedziały od przedświąt nie wyściubiając nosa z domu i jakoś mi tak sie cicho i pusto zrobiło, więc szukam towarzystwa.

Za krótkie te święta. Inna sprawa, że gdyby były dluższe, to by trza było więcej pierogów ulepić. Wprawdzie uszek zostało i zamroziłam, ale smażone wyszły. Ledwie dzisiaj znalazłam na dnie miednicy trochę do posłania rodzicom. A 1513 sztuk w sumie ulepiliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktopowiedział, że ja sama te pierogi lepiłam???

To cała rodzinna tradycja jest. Wszyscy zdolni siadają przy stole, farsz gotowy czeka od dnia poprzedniego, ciasto zagniata robot kuchenny, Najsilniejszemu przypada w udziale wałkowanie, reszta lepi. Ja smażę. Wolałabym lepić, ale dziecka jeszcze do smażenia nie dorosły... I gada się przy tym i gada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w ogóle to ja chcę powiedzieć, że może byś Wero pozwoliła do nas przyjechać??? Tak delikatnie wspominam...

 

 

Ale mam zachwostkę i o niej napiszę, bo w życiu czegoś takiego nie robiłam! Tu są mądre ludzie, to coś poradzą!

Otóż: w 2009 roku Polska po raz pierwszy wystawia reprezentację kraju w Mistrzostwach Europy w skokach przez przeszkody młodzików w wieku 12-14 lat! No i trenerka córci powiedziała, że owa córcia ma szansę i powinna spróbować!! Ale do tego są potrzebne pieniądze, więc dobrze byłoby znaleźć sponsora!!

Ogólnie jestem absolutnie za Jej próbowaniem, ale powiedzcie mi, jak się szuka sponsora?????

 

A w ogóle to się poczułam dumna, gdy trenerka mi zakomunikowała, że córcia wcale nie jeździ gorzej niż inne znane jej dzieci w tym wieku, a kto wie, czy nawet nie lepiej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo! Duża rzecz!!! Gratulki!

 

Primo: Co to za trenerka? Jaki ma osiągnięcia? Kogo trenowała? Czy da sobie radę z przygotowaniem Karli do imprezy takiej rangi? Może Karla powinna trenować w większym (bez urazy) ośrodku pod okiem kogoś bardziej doświadczonego?

 

Secundo: Na jakim koniu miałaby trenować i startować? Skąd ten koń? Na jakich zasadach jeździłaby na nim?

 

Tercio (tertio?): Czy instruktorka nie mogłaby pomóc w szukaniu sponsora? Chyba łatwiej, gdy robi to ośrodek jeździecki (najlepiej uznany i renomowany) niż jakaś (bez urazy) pani dla swojej córki szerzej nieznanej (bez urazy) w sportowym światku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...