Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Za Chiny ludowe nie ocenię po zdjęciach. W ogóle nie wyobrażam sobie kupowania butów bez zmierzenia, ale to może takie skrzywienie ze względu na moje nietypowe stopy, które pasują do jakiegoś ułamka procenta butów. poza tym ja się na markowych oficerkach nie zanm w ogóle. Moje były szyte na zamówienie u uznanego szewca w Dzierzoniowie, do którego jeździli wszyscy z Opola. Dopiero potem pojawiły się te gotowe w sklepach, ale mnie ten temat już nie interesował, bo miałam oficerki. Pytaj tych, którzy kupowali gotowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No z tym zasłużeniem to przegięłaś, a w kwestii dojazdu coś by się wymyśliło!

 

Trenerka jest dobra! Jej podopieczne brały udział w Mistrzostwa Polski i to z dośc dobrymi wynikami. Oczywiście Ona też szukać będzie sponsora, ale powiedziała, że jeśli chcę, to też mogę się prywatnie rozglądać! Karlita pod Jej okiem od września poczyniła spore postępy, więc szansa jest! Startowałaby na Brazylii prawdopodobnie ... lekarz ortopeda koński oczywiście wyraził się pozytywnie w kwestii treningów Brazki w skokach do 100cm, a taka wysokość obwiązuje na ME w tym przedziale wiekowym. Aha, i dotyczy to właśnie dużych koni, nie kuców czy np. wzrostu małopolskich.

Prześwietlenia nóg Brazki pokazały, że stawy ma w świetnej kondycji, bez żadnych zwyrodnień, a będąc w stałym treningu ma dobrą kondycję i powinna sobie poradzić bez problemu! Oczywiście istnieje możliwośc wyboru innego konia, ale to jest kwestia dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko wydaje się sprzyjać Waszym planom!

Niestety, nie mam pojęcia, jak się szuka sponsora.

A co mogłabyś takiemu sponsorowi dać w zamian? Jakieś logo na czymś, czy tylko wywiady?

Czy ta trenerka przygotowywałaby tylko Karlę? Może łatwiej znaleźć sponsora dla całej grupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy grupę? W tym wieku to Ona ma tylko Karlę nadającą się do walki, inne dziewczynki za krótko jeżdża!

Szanownego zatkało z wrażenia, jak usłyszał!!!! :D

 

Aaaa ... jeśli chodzi o "co w zamian" to pewnie przede wszystkim reklama i logo!!!!

 

Anjamenciu, udział w eliminacjach nawet do ME to nasza fanaberia, nie mogę tak po prostu prosić ludzi z FM o wsparcie, są bardziej potrzebujący i dla nich zostawmy siły i środki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może stworzyć grupę, mniej doświadczone też by trenowały, a w końcu wystawiłaby tylko Karlę? Przeca te inne też by mogłuy startować w mniejszych zawodach, a za jakiś czas i w większych...

A to jest jakiś klub? Może sponsor dla klubu z obietnicą, że usłyszy podczas mistrzostw: "Karla... z klubu (sponsor)-Zieleniewo na koniu Brazylia"

No nie wiem, nie znam się na tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca jeszcze tego nie omawiałyśmy, Ona ma doświadczenie więc będziepewnie wiedziała co robić. Karlita jeździ pod egida "Doge City" od października, zawody wrześniowe były ostatnimi, w których jechała jako "Błysk-Zieleniewo". W lutym w Szeryfowie mają być zawody i moja parka będzie reprezentowała już Doge City.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...