Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Braza: przeczytałem sobie właśnie cały Twój dziennik od początku do końca, nie zazdroszczę takich przebojów, ale jedno wiem po tym co przeczytałem, TY sobie kobieto poradzisz, piszesz o swoim domu z taką pasją, że jestem o tym w zupełności przekonany. A że nie mam do Ciebie daleko (jakieś 100km) to już wpraszam się na parapetówkę :D :D

pozdrawiam

m.

 

ps. zdejmij tablice, przerwa techniczna i pisz dalej.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu witam Cię bardzo serdecznie :D Dzięki za miłe słowa!!!

A co do tablicy z "Przerwą ... " to - może niech jeszcze trochę powisi, jak już będę mogła z czystym kontem ruszyć na bój o działkę, to nastąpi wielki come back!!!! To obiecuję solennie!!!!

 

Świetnie, że tak blisko!!!! Już czuj się zaproszony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, a Szanowny to kiedy wraca dokładnie??

No i mam nadzieję, ze nie znikniesz z foruma :roll:

 

Szanowny wraca jakoś tak w pierwszej połowie grudnia ... Raaanyyyy!!! To już niedługo :o !!!! W końcu, po pięciu latach, spędzimy razem Święta Bożego Narodzenia :D A z Foruma nie zniknę - Szanowny podczas każdej rozmowy pyta się, co słychać na Forum i u Forumowiczów :D Poważnie!!!

 

I zawsze wszystkich każe pozdrawiać, a ja to robię!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, a Szanowny to kiedy wraca dokładnie??

No i mam nadzieję, ze nie znikniesz z foruma :roll:

 

Szanowny wraca jakoś tak w pierwszej połowie grudnia ... Raaanyyyy!!! To już niedługo :o !!!! W końcu, po pięciu latach, spędzimy razem Święta Bożego Narodzenia :D A z Foruma nie zniknę - Szanowny podczas każdej rozmowy pyta się, co słychać na Forum i u Forumowiczów :D Poważnie!!!

 

I zawsze wszystkich każe pozdrawiać, a ja to robię!!!

no to ... ucałuj go ode mnie :oops: 8) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile mu zajmie ich nadrabianie 8) :oops: :wink:
Pewnie z tydzien na poczatek , tylko kto bedzie sucz wyprowadzal ?Nie zebym cos tego , tak sie zastanawiam

:roll:

 

Suczy jako żywo wyprowadzać nie będę!!!!! Mam juz dość i na jakiś miesiąc odpadam z tej konkurencji!!!! W takim razie - Szanownemu nadrobienie zaległości zajmie nie tydzień, a dwa tygodnie :-? No i trudno, będzie miał zajęcie przynajmniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile mu zajmie ich nadrabianie 8) :oops: :wink:
Pewnie z tydzien na poczatek , tylko kto bedzie sucz wyprowadzal ?Nie zebym cos tego , tak sie zastanawiam

:roll:

 

nieee no jasna sprawa

ja tez przewcież w dobrej wierze pytam :roll:

 

Prosze mi tu nie sugerować jakieś ten ... tego ... że niby długo będzie nadrabiał i takie tam :wink: :evil: Będzie musiał się sprężyć :wink: A sucz zrozumie :wink:

 

Prawdopodobnie teoretycznie będzie ze 2 miechy w domu - teoretycznie, bo z tego jakieś 6 tyg. na kursach wysokich znowu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile mu zajmie ich nadrabianie 8) :oops: :wink:
Pewnie z tydzien na poczatek , tylko kto bedzie sucz wyprowadzal ?Nie zebym cos tego , tak sie zastanawiam

:roll:

 

nieee no jasna sprawa

ja tez przewcież w dobrej wierze pytam :roll:

 

Prosze mi tu nie sugerować jakieś ten ... tego ... że niby długo będzie nadrabiał i takie tam :wink: :evil: Będzie musiał się sprężyć :wink: A sucz zrozumie :wink:

 

Prawdopodobnie teoretycznie będzie ze 2 miechy w domu - teoretycznie, bo z tego jakieś 6 tyg. na kursach wysokich znowu :-?

 

To tak jakby znów slomianą wdową będziesz :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Przelotnie również witam, bo zarazki gonię za okno zapłacić i do Pani Mecenas. Będziemy doprowadzać do porządku bank :-?

 

Anoleiz wyślę na priva małe zapytanie i jeśli będziesz miała chwilkę wolną, to bardzo proszę o pomoc :oops:

 

Buziaki, do później :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...