Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

daaaaaawno mnie nie bylo (ale mam przekonujace usprawiedliwienie ;) ), tym bardziej milo mi, ze wymienilas mnie w swoich zapiskach jako jedna z pierwszych osob ktore poznalas na forum :) :)

trzymam kciuki za Twoje marzenia!

i, jesli mi maly przeszkadzacz pozwoli, bede tu teraz czesciej wpadac :)

pozdrawiam

i wszystkiego dobrego w Nowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnkaSzklanka, wszelki duch!!!! Witaj Kobieto :D Gratuluję małego przeszkadzacza :D :D i wszystkiego dobrego w Nowym dla Ciebie :D Zapraszam jak najczęściej :D

 

Cześć Kochani! Jakem Bawół nie odpuszczę, ale z molestowania nici - molestowany nie ma czasu jechac :-? Nic, jak wspomniałam - nie odpuszczę!!! Córcia mi z lekka zanimogła, narzeka na ból brzucha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu, gadu o koniach, a ja wlasnie odczulam niebywala potrzebe wziecia paru lekcji narciarstwa ;)

 

http://narty.onet.pl/64233,0,1,galeria.html

 

:lol:

 

Raz jeden jedyny miałam na nogach narty ... biegówki, na których kazano mi zjeżdżać ze stoku :roll: To było na zimowisku w Bolkowie, niedaleko Krakowa. Nie powiem, doświadczenie i owszem, ciekawe, ale z lekka bolesne :wink: Szczerze powiem: mimo nieciekawych przeżyć chętnie podjęłabym próbę nauczenia się jazdy na nartach :D

Zapraszam! 30 minut jazdy samochodem na najbliższe stoki. Kilka wyciągów w tym też i ośla łączka. Szkółka też jest, młodzi, przystojni instruktorzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, nie sprawdza się...

Jako kogut powinnam sobie doskonale radzić w sprawach finansowych...

Powinnam nadawać się na aktorkę i doskonale radzić sobie z publicznymi wystąpieniami (których w rzeczywistości nie cierpię), powinnam lubić rutynę :o

Jakoś nie utożsamiam się z Kogutami:

Johann Strauss, La Fontaine, Kierkegaard, caryca Katarzyna, jak i aktorzy: Yves Montand, Katherine Hepburn, Elton John i papież Paweł VI.

Jedno jest prawdą - powinnam się dobrze dogadywać z Bawołami! :D

I ze smokami (Andrzej), ale horoskop Smoka to już ZUPEŁNIE do Niego nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się niezmiernie, że się dogadujemy również po chińsku :D Mi tam pewne osoby z bawolego towarzystwa też nie pasują, no ale ... pies z nimi tańcował!

Spadam cóci jakieś śniadanie zrobić, bo właśnie raczyła się obudzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakorektowałam sie na dobre, ale nieźle mi idzie. Teraz też powinnam korektować. Włączyłam kompa w zupełnie innym celu, ale... uzależnienie robi swoje... jeżeli jest juz włączony, to nie moge nie wejść na foruma. Dlatego wczoraj w ogóle go nie włączałam :wink:

 

Miało od dzisiaj się ocieplać, ale rankiem nieźle chrupało pod nogami!

Może do niedzieli jednak troszkę wyluzuje, bo na narty to by się przydało ciut cieplej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadam cóci jakieś śniadanie zrobić, bo właśnie raczyła się obudzić :D

Moje też najchętniej by spały do tej pory! Zbestwiły się w święta i mam w tym tygodniu codziennie rano horror z budzeniem ich! Godzina im nie wystarcza, żeby wstać, umyć się (pobieżnie :wink: ), ubrać, zjeść i wyjść! A ja się co rano wściekam i wydzieram jak jakaś hetera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D

 

A ja jestem Piesem :D i podobno to najsympatyczniejszy :D :D :D znak zodiaku chińskiego.

 

Kasia, Wuśka podobno nam się najlepiej ze sobą współpracuje :D

 

 

 

no dobra jakby to nie brzmiało jestem MAŁPĄ !!!! :o :lol: :lol:

 

i powiem Wam, że coś w tym jest.... :p ale tam napisali, że z tygrysami się nie dogadam, a ja widzę tu bardzo m iłe tygrysy.... więc cos nie halo :) chyba, że wyjatki potwierdzają regułę :)

 

ale małpą był też JP II i Markiz de Sade - fajny kaljdoskop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...