Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobry wieczorek!

My też się na imprę szykujemy - Andrzej właśnie na dole walczy z nartami, coby wiązania do nowokupionych butów dopasować. Wero i Madzia nabyły pierwsze meirzone buty. Za to Małgo zmierzyła chyba ze 20 par (na mrozie, bo kupujemy na giełdzie używane) i żadne jej nie pasiły. W końcu wybrała - najdroższe oczywiście!!! Tylko te za 100 jej nie gniotły! Księżniczka na ziarnku grochu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja też zawsze to co najdroższe w zasięgu ręki :D

Ale to Małgo wybrzydzała i wybrała najdroższe z mierzonych (wcześniej przewidująco nie dałam Jej do mierzenia na innym stoisku takich za 150). Madzia przymierzyła pierwsze, jeszcze przed wejściem na oficjalną giełdę, która jest droższa, i od razu stwierdziła, że dobre (za 70 zł jedynie). Weroniki też kosztowały 100, ale Jej rozmiar to już tak po 180 chodził na stoiskach oficjalnej giełdy. No i liczymy na to, że noga nie będzie Jej rosła w takim tempie jak Małgo. Nie udalo nam się opchnąć butków, z których Małgo wyrosła. Wrzucimy je do komisu.

A tak poza tym, to mieliśmy powtórkę z rozrywki i odwiedziliśmy dwa markety budowlane. Może wreszcie nasz kominek powstanie... I blat w pracowni... I może uda nam się dożyć jakoś do pierwszego... No ale w razie czego mamy duże zapasy makaronu, więc... jedziemy na te narty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, myślałam o Małgo, napisałam o Madzi, chociaż to nie ujmuje mojej ogromnej sympatii to tej drugiej panny :D

 

Słoneczne dzień dobry. Ładną mam pogodę za oknem, a my w domu ... no psia krętka!! Córcia narazie .... odpukać ... tfu...tfu...tfu ... nie narzeka, nadzieja więc jest .... Rosołek gotuję po konsultacja z ciocią Depsią tylko drobiowy, może córcia choć odrobinę w siebie wessa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, gratulacje dla córci, nie wiem jak tego dokonała, ale na pewno zasłużyła!!!!

egzaminator swoj chop znaczy sie hanys i mioł pecha, jak przestawioł dziołsze auto to mu motor zgosł

i dziołsze nie liczoł tego za byka, a sztyry razy

abo i piyńć razy jej zgosł, nie zaliczoł ino parkowania, bo ponoć mało równolegle do krysków stanyła,

a i jeszcze wiedzioł kaj w naszyj wsi woda leci ze źródełka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...