Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W zeszłym tygodniu gotowałam taki rosołek. Moje jadają gotowany na samych skrzydełkach. Potem obieram mięso i robię zapiekankę ziemniaczaną z nim. Też wchodzi, a to rzadkość.

 

Cieszę się, że Karla się lepiej czuje! :D Pozdrówkaj Ją jeszcze raz od nas.

 

Jeżeli jakieś dodatkowe pieniądze nie wpadną w tym miesiącu, to naprawdę będę musiałam na zapasach już zgromadzonych w domu jakoś do pierwszego dotrwać. Już przekalkulowałam - powinno się udać. :D Jakby co, to chleb będziem piec. A kominkarz też będzie musiał poczekać na kasę. Ciekawe, ile dentysta zaśpiewa... ale to juz siła wyższa była...

To nie było mądre, coby dzisiaj jechać na narty. Oj, nie było! Ale jakie przyjemne! Mimo kolejek do wyciągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy zawsze robili tylko mądre rzeczy byłoby straszliwie nudno!!!!

 

Córcia na szczęście lepiej, rosołek na pewno też swoje zrobił!! Nie zwija się z bólu, jak to jeszcze wczorajszej nocy było, chyba ma się naprawde ku lepszemu. Jeszcze jutro i pojutrze zostawię Ją w domciu, na wszelki wypadek.

 

Kasica, rosołku zostało, chcesz trochę??? Moja Młoda to z kubeczka pije!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córcia na szczęście lepiej, rosołek na pewno też swoje zrobił!! Nie zwija się z bólu, jak to jeszcze wczorajszej nocy było, chyba ma się naprawde ku lepszemu. Jeszcze jutro i pojutrze zostawię Ją w domciu, na wszelki wypadek.

 

 

no to kamien z serca :-) Teraz to juz bedzie tylko lepiej :-) Jak widac rosolek i troska Mamy zrobily swoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz ... jak zwykle o tej porze wyleguja sie na naszych kolanach :D A poza tym to miluszki sa ogromniaste :-) Maly troche nam chorowal, bo jak sie okazuje i jego dotknela choroba cywilizacyjna, czyli alergia. Po przestawieniu z gotowanego indyka na gotowane jagnie wszelakie skorne problemy odeszly w niepamiec :D

 

brazuniu, kupilas juz ta cudna derke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie słyszeć, że psiaki miewają się dobrze i że alergia poszła wont!! Majutek nie występuje w żadnym filmie???? Popatrzyłabym sobie na nią :D Moja psuka właśnie zajęła pół sofy, drugie pół zajmuje córcia, kombinuję, jak się tam ewentualnie zmieścić :wink:

Derka będzie w przyszłym tygodniu, musieli zamawiać z hurtowni, bo nie mieli na stanie. Narazie temperatura znośna, a Księżniczka futra dostała jak niedźwiedź, to nie ma pośpiechu :D Jak już znowu pojade i nie zapomnę aparatu to pstrykne kilka zdjęć!

 

Wuśka, Ty się niecierpliwisz, to co ja mam powiedzieć :-? :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. :D

Amber, proszę swoje cudeńka pomiziać od cioci DPS! :D

Cieszę się niezmiernie, że Dziecko już miewa się nieco lepiej, oby jak najszybciej zdrowiuśka jak rydz była! :D

A mnie znowu głowa boli. :-?

Cholera. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia, znowu niegrzeczna byłaś wczoraj? :lol:

Dzieciaki swoje pozdrów od nas! :D

gosci mielismy 8) :lol:

potem obserwowalismy co sie dzieje u Jurka O. i jakos tak cala butelczyne opanowalam :oops:

pozdrowienia przekaze , niestety nie osobiscie :(

Tomek w Wa-wie

Seba wkrotce do nas przyjedzie (na ferie , ktore 26-ego sie zaczynaja)

a Olka wybywa do...Anglii :-?

sie porobilo.....dziecka robiom co chcom :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...