Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wczoraj dziecię najstarsze z nami film oglądało. Zoczylo paczkę czipsów i zaczęło popatrywać łakomie. Pokręciłam nosem, że czipsy bez piwka to nie jest to. Nie zdążyłam nosa wyprostować, kiedy dziecię tupiąc bosymi piętami po schodach gnalo już po piwko do lodówki! Wypomniałam Jej, że z łakomstwa na niezdrowe przysmaki wpędza matkę w alkoholizm!

Ale głowa mnie nie boli! Mimo że wcześniej, wróciwszy z nart, zaserwowałam sobie grzańca na rozgrzewkę.

A widzę, że niektórym przydałby się kotek Mrożka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia, znowu niegrzeczna byłaś wczoraj? :lol:

Dzieciaki swoje pozdrów od nas! :D

gosci mielismy 8) :lol:

potem obserwowalismy co sie dzieje u Jurka O. i jakos tak cala butelczyne opanowalam :oops:

pozdrowienia przekaze , niestety nie osobiscie :(

Tomek w Wa-wie

Seba wkrotce do nas przyjedzie (na ferie , ktore 26-ego sie zaczynaja)

a Olka wybywa do...Anglii :-?

sie porobilo.....dziecka robiom co chcom :roll:

A u Jurka O. moje prace też się licytowały. 8)

No właśnie, przecież Ola mówiła, że chce znowu jechać.

Oby jej tam jak najlepiej szło! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrożek napisał takie genialne opowidanie o facecie, który znalazł malego kotka i zaopiekował się nim. Kotek z wdzięczności brał na siebie wszystkie nieprzyjemne skutki poczynań swojego wybawcy - od kaca poczynając na wyrzutach sumienia kończąc. Poczytaj sobie, bo warto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. :D

Amber, proszę swoje cudeńka pomiziać od cioci DPS! :D

Cieszę się niezmiernie, że Dziecko już miewa się nieco lepiej, oby jak najszybciej zdrowiuśka jak rydz była! :D

A mnie znowu głowa boli. :-?

Cholera. :roll:

 

Dzieciatko, Cioteczce Depsi dziekuje i majta wesolo ogonkiem :D

Depsia, a co Tobie dolega? Czesto tak masz? Bol glowy to nic przyjemnego, a przyczyny moga byc calkiem powazne. Z cisnieniem wszystko ok? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Księżniczki, hej kochani.. :D :D

Wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku :D

dziekuję za troskę..

żyję, żyję..trochę świętowałam, trochę wyjechalam, a teraz zza płócien nie wychodzę :wink: udaje, że pracuję..

na te swoje fanaberie muszę ciut zarobić..żal mi każdej minutki..a juz dzień łaskawszy dla mnie o godzinkę..

dlatego co by mnie nie kusiło, w ogóle do kompa nie podchodzę..serio..no ja tak mam.. zrywami..nie martwcie się.. jak znikam, to gdzie indziej sie pojawiam :D

troche śmiesznie mi wyszło, ale co tam..lubie Was, jak skończę wracam..pa

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. :D

Amber, proszę swoje cudeńka pomiziać od cioci DPS! :D

Cieszę się niezmiernie, że Dziecko już miewa się nieco lepiej, oby jak najszybciej zdrowiuśka jak rydz była! :D

A mnie znowu głowa boli. :-?

Cholera. :roll:

 

Dzieciatko, Cioteczce Depsi dziekuje i majta wesolo ogonkiem :D

Depsia, a co Tobie dolega? Czesto tak masz? Bol glowy to nic przyjemnego, a przyczyny moga byc calkiem powazne. Z cisnieniem wszystko ok? :roll:

 

U mnie cisnienie w sumie OK, tylko migreny dokuczają, a do tego meteoropatia. :roll:

Kurczę, jak to miło, jak ktoś o człowieka się zatroszczy. :D

Amber, a nie masz jakich nowszych fotek Majusi i małego? Może być u mnie w komentach, coby Brazuni nie zasmiecać. Moja lubić na Majuta popatrzeć. :oops: :D

Brazunia - jakie wieści z linii frontu? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...