Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Kochani, ratunku!!!! Chciałam tylko nagrac film i ... perdut, cały system w drobiazgi!!!! Wgrałam wszystko od nowa, ale nie mogę zainstalować sterowników z płyty, chociaż wcześniej nie było problemów. Czy ktoś z Was zna się na tym, bo mi wyskakuje komunikat Motherboard Support CD does not support this operating system (WNT_6.0_MCE)! Weszłam na stronę Asusa, ale ni diabła nie kumam o co chodzi!!!!!

 

Tu ktos mial ten sam problem. http://www.hwupgrade.it/forum/showthread.php?t=1241923&page=23

 

Nie znam wloskiego (moze ktos zna?), ale z tego, co zakumalam, trzeba zrobic update systemu. Pewnie z netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani, ratunku!!!! Chciałam tylko nagrac film i ... perdut, cały system w drobiazgi!!!! Wgrałam wszystko od nowa, ale nie mogę zainstalować sterowników z płyty, chociaż wcześniej nie było problemów. Czy ktoś z Was zna się na tym, bo mi wyskakuje komunikat Motherboard Support CD does not support this operating system (WNT_6.0_MCE)! Weszłam na stronę Asusa, ale ni diabła nie kumam o co chodzi!!!!!

 

W komunikacie chodzi o to, że sterowniki z płytki nie nadają się do tego systemu operacyjnego - albo system albo płytka są przestarzałe. Jeśli nie możesz zrobić update systemu z netu to leć jutro do informatyka, powinien sobie poradzić. :roll:

W domu raczej nic z tym nie zrobisz.

 

Frosia - jutro zacznę nagrywać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ratunku!!!! Chciałam tylko nagrac film i ... perdut, cały system w drobiazgi!!!! Wgrałam wszystko od nowa, ale nie mogę zainstalować sterowników z płyty, chociaż wcześniej nie było problemów. Czy ktoś z Was zna się na tym, bo mi wyskakuje komunikat Motherboard Support CD does not support this operating system (WNT_6.0_MCE)! Weszłam na stronę Asusa, ale ni diabła nie kumam o co chodzi!!!!!

 

 

znaczy się masz Vistę ... :(

 

problem da się rozwiązać szybko ... pozbądź się Visty .... zainstaluj XP ....

 

...jak ktoś Ci powie, że to gooowno a nie rada ....to znaczy, że używa Visty ... i ma nierzadko jeszcze większe problemy.

Za rok wejdzie Windows 7 ...po to by pozbyć się tego gniota , znaczy się Visty (wersja beta W7 już jest ... ale nie próbuj ...bo oni też próbują na razie).

Wniosek ... Vista, poza lepszą szatą graficzną, jest nieprzydatna szczególnie dla tych użytkowników (a jest ich przerażająca większość), którzy korzystają z rożnego rodzaju darmowego oprogramowania do rożnych celów (nagrywanie, obróbka grafiki, dźwięku, itp. itd.... bo brak sterowników) oraz tych użytkowników, których sprzęt nie ma wystarczających wymagań technicznych do tej badziewnej odmiany Windowsa.

 

A tak w ogóle to cześć ...:D

 

Wróciłem dziś od Agduś .... niestety Jej nie zastałem

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to się dzieje, że jesteś na FM ?

 

Bo wlazłam!! Wyłączyłam komputer - po chamsku, bez ceregieli włączyłam znowu i jakoś weszłam. Prze IE zainstalowałam Operę - działa, ale nie mam np. głosu w głośnikach - czyli sterowniki do karty dźwiękowej się kłaniają, nie wiem, czego jeszcze nie mam, ale to wszystko jest na płytce instalacyjnej Asusa.

Nie zadawajcie mi takich pytań, bo nie mam pojęcia o co chodzi. Jak mówiłąm, antywirus (ja mam avasta) żąda po zainstalowaniu restartu komputera, a gdy to zrobiłam, nie mogłam wejść w ogóle do windowsa, pokazywało mi komunikat, że błędne polecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ci poradzę, wszyscy dokoła Ci mówią, że Vista to goowno jest (pierwsza chyba to gadałam dawno już temu), a Ty na to, że lubisz. No to masz, co lubisz. Ciągłe problemy z komputerem. :-?

Brazunia - jak Cię kocham, wywal to w cholerę, albo nie dziw się awariom... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rrany!

Wpadłam, żeby się zrelaksować pomiędzy skorektowaniem do końca wersji papierowej, a wklepywaniem poprawek w elektroniczną. A tu takie tematy!!! No ja wymiękam!

 

Ale to gówniana robota jest! Zawsze, kiedy kończę ją klnąć na czym świat stoi, obiecuję sobie, że następnej nie wezmę. Ale, kiedy biorę w łapę pieniądze (gówniane, ale jednak posiadające siłę nabywczą), to chwytam też i następny kawałek roboty...

 

Ech, sprawdzę tylko pozostałe komenty i doro! Już sobie cappucino ze wspomagaczem chlapnęłam - powinnam pociagnąć kilka godzin.

 

PS Trochę "się" posprzątało w domu. Bez mojego udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza wczesniej podobnie jak ty mialam viste.wiesz zreszta o tym.rekami , nogami a nawet piersiami wlasnymi bronilam jej , choc nieraz i nie dwanascie mnie zawodzila :-? Ale gdy uszkodzila mi franca wszystkie pliki ze zdjeciami to.. :evil: ..powiedzialam jej wreszcie po 2 latach Tchüss :evil: .Nie mialam zadnego wira, zadnego konia , nic .Ona sypala sie sama od siebie..tak powiedzial informatyk.przestawaly dzialac rozne programy , powtornie nie mozna bylo ich zainstallowac , bo ta zawsze miala jakis problem.teraz mam xp znowu i wszystko dziala jak nalezy od dluzszego czasu .

moja rada : pozegnaj sie z ta kaprysna vista a zaoszczedzisz sobie nerwow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...