Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dochtorze, ano suńka cierpi najprawdopodobniej na tzw. przypadłośc kobieca - ma problem z narządami rodnymi, co podobno ostatnimi laty zdarza się niezmiernie często. Miałam nadzieję, że zastrzyki pomoga, ale niestety - odnowiło się i pewnie trzeba będzie zabieg zrobić. Nie przeraża mnie sam zabieg, ile fakt, że psuczka waży tak kole 40 kg a ja mieszkam na IV piętrze. Po zabiegu trzeba ją będzie jakoś wtransportować na górę :-? No i powstaje problem ... ale, skoro wtargałyśmy z kumpelą sofę, to i psukę damy radę, tak myślę :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasica :D Cieszę się, że wpadłaś :D Kupiłaś już coś do zastawienia tych wątpliwej piękności kabelków????

 

Mam nadzieję, że psuczka dojdzie do siebie szybko, w końcu nie ona pierwsza...ale, jakby nie patrzył, żal ściska, że cierpi. Narazie humor ma, oby pozostał przynajmniej do poniedziałku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochtorze, ano suńka cierpi najprawdopodobniej na tzw. przypadłośc kobieca - ma problem z narządami rodnymi, co podobno ostatnimi laty zdarza się niezmiernie często. Miałam nadzieję, że zastrzyki pomoga, ale niestety - odnowiło się i pewnie trzeba będzie zabieg zrobić. Nie przeraża mnie sam zabieg, ile fakt, że psuczka waży tak kole 40 kg a ja mieszkam na IV piętrze. Po zabiegu trzeba ją będzie jakoś wtransportować na górę :-? No i powstaje problem ... ale, skoro wtargałyśmy z kumpelą sofę, to i psukę damy radę, tak myślę :roll:

ja ostatnio dość często jestem u weterynarza,

nie zazdroszczę Ci,

widziałem jak leżał na stole operacyjnym nowofunland, 4 osoby na noszach go transportowały,

przesrane :-? ,

to nie to co moja suńka którą biorę pod pachę i niosę,

druga była jeszcze mniejsza, ważyła 3 kilo,

a jak trzeba to operuj, ropomacicze to poważna sprawa,

czym sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasica :D Cieszę się, że wpadłaś :D Kupiłaś już coś do zastawienia tych wątpliwej piękności kabelków????
Na razie byłam na rozeznaniu :roll: Ale nic nie wpadło mi w oko :-?

Kaska, Ty już długo mieszkasz 8) , czas na remont, przebuduj te gniazdka wyżej,

tak żeby telewizor je zasłonił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo.

Raport będzie po 19, bo od 18 przyjmuje dzisiaj lekarz, do którego z psuką chodzę od urodzenia (psuki :wink: ). Nie wiem jaka będzie decyzja, tzn. kiedy, ale że będzie, to raczej pewne. No cóż.... jeśli ma jej to pomóc, to robimy, nie ma nawet dwóch zdań.

 

A w ogóle to znowu mamy jakby zimę ... przynajmniej przyczynek do niej - białawo się zrobiło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajtroka nie mogę znaleźć dla córy, psia krętka :-?

 

Czy chodzi ci o Ride Rock ? To taki talerz perkusyjny ... mogę Ci podesłać :D

 

Dawaj!!!! ........ tylko jak Ona w tym skakać przez przeszkody będzie :roll: ........ eeee, coś się wymyśli :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...