Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Narty chyba jednak będą musiały poczekać... 01 lutego w Szeryfolandii zawody w skokach, Młoda z Księżniczką chyba wystartują, kto wie, ja może też :roll:

 

Rajtroka nie mogę znaleźć dla córy, psia krętka :-?

No,no! (To było dla Cię.)

A dla Młodej: http://www.allegro.pl/item533394006_rajtrok_marynarka_jezdziecka.html

Może nie będzie za duży, bo to małe 36. Zresztą nie opłaca Ci się kupować nowego i na miarę, bo dziecię rośnie.

A pożyczyć nie masz od kogo? Wszyscy startują? A nawet, jeżeli, to przeca nie jednocześnie. Albo odkupić? Te starsze dziewczyny też chyba rosną, więc zapewne z czegoś powyrastały.

http://www.allegro.pl/item525753475_palomino_pikeur_frak_skarlett_szary_164wyprzeda.html

Ten mniejszy, ale szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, wybaczcie, że się nie odzywałam

Sunia narazie na zastrzykach, staramy się ją przetrzymać w jako takiej formie do powrotu Szanownego - lekarz twierdzi, że to możliwe i nie powinnno jej zaszkodzić. Zobaczymy.

 

Buziaki zostawiam :D I lece kuchnię robić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po kalendarzu następują znowu: Wiadomości bardzo dziwne y wielce ciekawe ledwo do wierzenia podobne iakoto o olbrzymach i dziwolągach ludzkich. (Między innemi rzeczami powiada iż około źródła Gangesu jest naród Astomów, ludzie bez ust i powietrzem tylko żyją; że na wyspie Armuherum są ludzie mający tak znakomicie długie i szerokie uszy iż jedne z nich ścielą sobie, a drugim się uchem nakrywają. Dalej mówi o pigmejczykach albo karłach i tu rozwodząc się o nich szeroko powiada, że w Egipcie urodził się karzeł wielkości kuropatwy, który był wdzięcznej konwersacyi i dziwnie roztropny). "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chętnie się do tego ludu Astomów zapisała, skoro oni tylko powietrzem żyją, oszczędności jakie!!!!

 

Pięknie napisane .... musiałam dwa razy przeczytać, żeby zrozumieć :wink:

 

Maksiu, po świętach było, ale musisz przejść na 29... którąś stronę, a może 28... którąś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...