Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Witanko z rana :D Noc minęła spokojnie, spałyśmy wszystkie trzy! Rano o 6.oo obudziło mnie tuptanie - psuka zmieniała ponownie miejsce stałej dyslokacji :D Jak jej dawałam antybiotyk to zaczęła się kręcić po kuchni.

 

Venflon przed chwilą wyjęłam, trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szyneczki nie chciała, antybiotyk podałam po chamsku z łyżki - rozgniotłam i dolałam wody.

Zawsze nie mogę wyjść z podziwu, jaka ta psuka jest cierpliwa i jakie ma do mnie zaufanie... wrednie wlewam jej paskudztwo do gardła i nic ... wyjmowałam venflon to tylko mi w oczy patrzyła ... psy to jednak niesamowite są!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry zwierzaczek :D ja tak z podziwem patrzę na moje dziecko jak Mu daję różne paskudne w smaku lekarstwa :roll: kiedyś miał taki krople jak spróbowałam to aż mi pysk wykręciło :lol: takie gorzkie i paskudne a Piotruś przełknął lekko sie skrzywił a że patrzyłam zatroskanym wzrokiem na Niego i powiedziałam że wiem że to takie trochę niedobre (fajny eufemizm) to z pewnym wysiłkiem wykrztusił "dobre mamusia dobre" i następnym razem też je wypił bez problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psiczka się cieszy, że kubraczek Wam sie podoba :wink: :D Przyznała się, że miała pewne wątpliwości, czy będziejej do twarzy, ale już się ich pozbyła :D

Żarcie to jednak potęga ... psica tyłek ruszyła za córcią dzielnie dzierżącą w dłoni kabanosa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, wdzianko jest pierwyj sort, słowo daję. :D

Z Chestera to byłby galanty kawalir dla Katmy, pasowaliby do siebie, on ma takie futro piękne, że szok, a do tego dobry psiak z niego. :D

 

Dobrze, że sunia się czuje OK, to na razie najważniejsza sprawa. Dbaj o nią i pomiziaj od cioci DPS. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...