Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z Chestera to byłby galanty kawalir dla Katmy, pasowaliby do siebie, on ma takie futro piękne, że szok, a do tego dobry psiak z niego. :D

 

 

wlosy odziedziczyl po mnie :lol: :lol: :lol:

dobry owszem, jak nie rabnie jakiegos miesa w kuchni :roll:

normalnie wstyd depeesia mi bylo jak sie wpraszal na salony podczas waszych odwiedzin :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Chestera to byłby galanty kawalir dla Katmy, pasowaliby do siebie, on ma takie futro piękne, że szok, a do tego dobry psiak z niego. :D

 

 

wlosy odziedziczyl po mnie :lol: :lol: :lol:

dobry owszem, jak nie rabnie jakiegos miesa w kuchni :roll:

normalnie wstyd depeesia mi bylo jak sie wpraszal na salony podczas waszych odwiedzin :oops:

No proszę Cię, przecież u siebie był. :D

I miło było popatrzeć na niego i pogłaskać takie futro. :wink:

Fakt, te włosiska to chyba po Tobie ma. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owczarki niemieckie zawsze mają ogonki w dole!!!! :D Tylko jak są paskudnie wściekłe zadzierają je do góry - to jedna z charakterystycznych cech tej rasy :D

 

Jak na dwór to ledwo ją utrzymałam, ale miseczki z jedzonkiem i piciem to pod nos trzeba podstawiać :-? :roll:

 

A formę to ona zawsze lepszą ode mnie miała - niestety :-? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Szefowa,

 

"Opóźniony" trochę jestem i widzę dopiero teraz, że problem z pieskiem miałaś :cry: ...

Czytam, że już lepiej. Mam nadzieję, że niedługo jeszcze szybciej będzie śmigać po schodach ... :D

 

A tak, żebyś się odprężyła po przeżyciach z suczką .... przeczytaj poniższy tekst (ostatecznie ostatnio zaczęłaś brać pod uwagę spotkania z Mistrzami Kung-Fu :D)

 

Zdarzyło się pewnego razu, że uczeń Mistrza Kung-Fu przeszedł z powodzeniem nauki wstępne i przystąpił do Ostatecznej Próby.

Rzekł mu wtedy Mistrz:

- Stań na placu przed świątynią i przepołów gołymi rękami deskę, którą ujrzysz opartą o kamienie.

Poszedł tedy uczeń i ujrzał ledwo ociosaną kłodę twardego drewna. Nie uląkł się jednak i gołą dłonią uderzył w nią tak mocno, że

pękła i dwie połówki spadły na ziemię.

- Dobrze wykonałeś zadanie - rzekł Mistrz - Teraz czeka cię drugi sprawdzian. Pójdziesz ze mną do gospody w mieście.

Poszli tedy do gospody, gdzie ujrzeli dwóch złoczyńców bijących niewinnego kupca.

- Czyń co trzeba - rozkazał Mistrz.

Rzucił się tedy uczeń w wir walki i wnet wyleciał za drzwi z podbitym okiem i bez zębów. Wrócił też zaraz w niesławie do domu, a

zgromadzonej rodzinie rzekł:

- To samo co rok temu. Placyk poszedł dobrze, ale uwalił mnie jak zwykle na mieście.

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pójdźmy na kompromis.....Zostańmy przy U2 ...

 

Wiele lat temu .... jednym z pierwszych kawałków, który zagrałem na perkusji (raczej próbowałem zagrać) był utwór U2 ....wtedy mało kto słyszał w moim wojewódzkim mieście o tym zespole

Potem koleżanka przywiozła mi z USA skopiowaną kasetę magnetofonową z ich koncertu .... Słuchałem dniami i nocami ... do tego stopnia, że nauczyłem się nawet na pamięć (i z taką samą szybkością wymowy) tekstu prezentera radiowego, który zapowiadał koncert i wymieniał tytuły utworów ... Pamiętam do dzisiaj.

Oczywiście słucham i próbuję grać do dzisiaj. :D

A już niedługo nowa płyta :D :D :D

 

 

To tak muzycznie na dobranoc ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...