Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Chore dziecię, na szczęście, spało spokojnie. Gorączki już nie ma i nie wygląda na chore. No ale skoro p. doktor kazała, to do wtorku siedzimy w domu. Oszaleję! Nie mówiąc juz o kombinowaniu, jak Madzię ze szkoły odebrać, na angielski zaprowadzić i przyprodwadzić... Mama właśnie dzisiaj pojechała, więc skończyły się dobre czasy.

O 5.30 obudzila mnie wredna ruda suka! :evil:

Coś jej się we łbie pomieszało i, kiedy jest moja mama i tylko wtedy, zaczyna skowyczeć, gdy usłyszy, że mama wstała. A że moja mama wstaje nieludzko wcześnie, to mieliśmy takie pobudki codziennie.

Co ciekawe, nie skowycze, gdy wstanie ktokolwiek inny!

Może to ma coś wspólnego ze skojarzeniem, że przy mojej mamie psu wszystko wolno?

O 6.00 musiałam wstać, coby zawieźć mamę na pociąg.

O 7.00 trza było Madzię na turniej tańca budzić i wyprawiać z Andrzejem.

 

Kurczę, niby się szybko otwiera, ale już drugi raz nie wysłało mi posta przy pierwszej próbie! Czyżby, tfu, tfu, znów zaczynało głupieć? To co ja będę robiła przez cały dzień w domu? Prznie powieszę, poprasuję trochę, ogarnę na dole, bo kominkarze do poniedziałku mają wolne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A się przypiełaś ... jaka ona ruda :o A poza tym, wiesz o tym, że psy nie mają wyczucia czasu?????

 

Ja nie miałam dzisiaj gdzie spać, tak na dobrą sprawę, bo psuka wpakowała się po chamsku na sofę i zajęła 3/4 jej powierzchni :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam, że weterynarz nigdy u mnie w domu nie gościł!!!!! :wink: :D

 

No słodka i silna!! Ma już ochotę na porządny spacer, ale ja jeszcze się boję. W tej chwili, ponieważ w końcu kazałam jej zejść z fotela, bo ziała z gorąca, to poszła ułożyć swoje szanowne ciało na sofie ... córcia próbuje wcisnąć się gdzieś obok, ale czarno to widzę :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...