Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Będę musiała, ale suki będę własną pierwsią bronić!!

 

Spadam, chyba czas pójśc spać, córcia ma rano trening, muszę Ją jakoś dobudzić!!

 

Papatki wszystkim :D

 

 

Agduś, rajtrok kupiłam :D Ale jeszcze nie wiem, za ile :roll:

O rany! To o której musicie wstać, żeby na trening poranny dojechać???

Jak to "nie wiesz za ile"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstaję przed 8-ą, Karlitę budzę tak po 8-3j. W granicach 9-ej zaczyna się szykowanie i na halę. Niestety, z właścicielem jak wiesz trudno jest się dogadać, więc trzeba korzystać z hali póki wolna, a wolna jest tylko rano - w miarę wolna!! To jest chore, ale facet zdrowy nie jest, więc co robić...

 

Nie wiem za ile, bo się jeszcze właścicielka nie wypowiedziała :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suni szkoda bardzo, to naprawdę niedobrze, że na tym IV piętrze mieszkacie. :-? Kciuki wciąż trzymam, mam nadzieję, że będę bardzo skuteczna.

Kup wreszcie jakies siedlisko, nie będziecie ganiać po piętrach. :wink:

 

Agdusi kocice to tak urosły, że nie uwierzyłabyś! Jednej i drugiej jest co najmniej 2 razy tyle od zeszłego roku! Piękne, wykarmione i lśniące, aż przyjemnie na nie popatrzyć! Miśkę to trudno poznać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolusia .... dziękuję.... Zabrzmi to może teatralnie, ale ... masz rację, czuwa....

 

 

Depsiu, ja wiem, że siedlisko rozwiązałoby mnóstwo kłopotów (pewnie, przysporzy i nowych, ale co tam :D ) i zdecydowana jestem na 1000% je kupić, chyba nawet już wiem, które chcę... mam wrażenie, że gdy teraz pojadę na oglądanie to nie wrócę z pustymi rękoma... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objętościowo - nie na sztuki!!!

 

I tak co rano jeździcie?

Myślałam, że to np. przed szkołą, bo w Opolu mieliśmy taką uczennicę, która codziennie rano miała trening na lodowisku, do szkoły przychodziła na 8.15 (tak się u nas lekcje zaczynały), po lekcjach miała trening i wieczorem wracała do domu.

 

W sumie masz dobrze - ja wstaję o 6.15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolusia .... dziękuję.... Zabrzmi to może teatralnie, ale ... masz rację, czuwa....

 

 

Depsiu, ja wiem, że siedlisko rozwiązałoby mnóstwo kłopotów (pewnie, przysporzy i nowych, ale co tam :D ) i zdecydowana jestem na 1000% je kupić, chyba nawet już wiem, które chcę... mam wrażenie, że gdy teraz pojadę na oglądanie to nie wrócę z pustymi rękoma... :wink:

 

trzymam za słowo :lol:

kciuki też trzymam.........

 

a tak wogóle dzien dobry :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz codziennie, bo ma ferie!!! Więc może spokojnie rano jechać!! A 1-go lutego zawody w Szeryfolandii. Na marzec chyba się wyszykujemy na Brązową Odznakę Jeździecką do Białego Boru!!

 

No, no no! (to było a'propos tej odznaki)

A o feriach zapomniałam, no bo jak możecie mieć ferie i nie wybierać się do nas???

 

I trzymam za słowo wraz z Ullerową! Jeszcze kilka osób Cię za to słowo chwyci i poczujesz presję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...