Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Depsiu, ja wiem, że siedlisko rozwiązałoby mnóstwo kłopotów (pewnie, przysporzy i nowych, ale co tam :D ) i zdecydowana jestem na 1000% je kupić, chyba nawet już wiem, które chcę... mam wrażenie, że gdy teraz pojadę na oglądanie to nie wrócę z pustymi rękoma... :wink:

Ty,

Ty, to się lepiej nie odgrażaj,

Ty, to zrób :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Depsiu, ja wiem, że siedlisko rozwiązałoby mnóstwo kłopotów (pewnie, przysporzy i nowych, ale co tam :D ) i zdecydowana jestem na 1000% je kupić, chyba nawet już wiem, które chcę... mam wrażenie, że gdy teraz pojadę na oglądanie to nie wrócę z pustymi rękoma... :wink:

Ty,

Ty, to się lepiej nie odgrażaj,

Ty, to zrób :roll:

 

Dochtór, Ty masz dar przekonywania, wieeeesz.... :D Ale ja wiem, Ty już chcesz na te konie z Komturem i Bodziem, no nieeee :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland - jak to się stało, że zacytowałaś moje słowa ?? :o

Gwoździku nie mam pojęcia :o ALe od rana jakieś dziwne prądy mnie przechodzą więc albo jesteśmy jedno albo sie starzeje :lol: :wink:

 

Przestań Maya ...jednym to na pewno nie jesteśmy ...

..... to drugie to prawda ... ale to dotyczy wszystkich, więc nie ma co się oszukiwać .....

 

 

...ale skąd te prądy ????...

 

... może masz po prostu przebite uszy elektrycznym gwoździem ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę i wyjmę jak znajdę :wink:

A wiesz, oglądam ostatnio program o loftach. Oczywiście nie u nas w kraju. Niesamowite wnetrza, bardzo indwidualne. Niektóre niesamowicie twórcze i teatralne wręcz co nie bardzo pasowałoby do idei loftu. W każdym razie można podpatrzeć niektóre rozwiązania jak poradzic sobie z przestrzenią, elementami arcitektury "niechcianej" czyli ryrami, podciągami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę i wyjmę jak znajdę :wink:

A wiesz, oglądam ostatnio program o loftach. Oczywiście nie u nas w kraju. Niesamowite wnetrza, bardzo indwidualne. Niektóre niesamowicie twórcze i teatralne wręcz co nie bardzo pasowałoby do idei loftu. W każdym razie można podpatrzeć niektóre rozwiązania jak poradzic sobie z przestrzenią, elementami arcitektury "niechcianej" czyli ryrami, podciągami itp.

 

To cos dla mnie. Mam takie glupie skosne belki w sypialni... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zgadzam się z Depeesią - linka też poproszę. Wprawdzie kiedyś mówiłaś, ale tyle tych siedlisk już oglądałam, że mi się myli całkiem.

2. Zgadzam się z 1950 - Ty nie gadaj, Ty rób!

3. Zgadzam się z Maylandzią i Gwoździkiem - uwierzę, jak zobaczę. A najlepiej na własne oczy zobaczę.

4. W alkoholizm nie mam zamiaru popadać w intencji siedliska.

5. Wiem, jak jest z psuką, ale i tak gdzieś czai się jakaś głupia nadzieja, że przyjedziecie. Głupia, no nie?

6. Wygląda na to, że zjazd forumowy będziesz musiała zorganizować. Ci, którzy teraz wiernie kibicują, nie odpuszczą możliwości opicia i objechania (w tej lub odwrotnej kolejności) wiekopomnego wydarzenia, jakim bez wątpienia będzie WRESZCIE NABYCIE SIEDLISKA.

7. Na temat pradów, starzenia się, jedności dusz i ciał bądź jej braku się nie wypowiem. Bo nie!

8. Ja też za dużo. Ale dzisiaj jakby ciut mniej. Oszukuję się, że panuję nad tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wysłal do mnie PW.

U góry stronki napis był jak byk, że mam nową wiadomośc.

No to ja wchodzę do skrzynki.

A tam żadnych nowych wiadomości nie ma! :o

 

Nie wiem, czy to Ty, Brazunia, czy ktoś inny, ale poproszę o replay - wiadomość nie doszła! :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...