Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O matko, zostalam rusalka... :o :o :o

Nie wiedziałaś? Myślałam, że się sama zgłaszasz! Jakby co, to nie moja wina, bo korzystałam z gotowej listy pracowników. Pretensje do szefowej ośrodka!

 

Spoko, pretensji na razie nie zglaszam. 8) Przynajmniej w doborowym towarzystwie jestem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadzina z definicji ma w sądzie przechlapane, a taka ponętna rusałka w obliczu sędziego - mężczyny... To ja nie wiem, czy nie lepiej się prawocić z gadziną oślizgłą!

 

A'propos sądów, to ponoć padł dzisiaj pomysł nagradzania prokuratorów. Tak absurdalny, że trudno mi w niego uwierzyć, ale ponoć w serwisach zapodali. Otórz prokurator miałby mieć tym wyższą premię czy pensję, im bardziej się przysłuży oskarżonemu. Najwyżej cenione byłyby wyroki 25 lat, im krócej tym mniejsza kasa. Za zawiasy pewnie nic. W takiej sytuacji najlepiej by było iść na układ z sędzią i obiecać mu, że sie coś odpali z gratyfikacji, jeżeli przyklepie najwyższą możliwą karę. No chyba, że sędziowie będą mieli taki sam system motywacyjny... Biedni adwokaci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy genialny pomysl, nie ostatni. Bylam dzisiaj wlasnie w sadzie i co sie nalatalam po tych pietrach to moje. Bo oczywiscie dziennik podawczy nie moze byc obok sekretariatu, tak jak obok ani sekretariatu ani dziennika nie moze byc kasa... :evil: :evil: :evil: Chyba, ze to taki darmowy fitness KRS funduje. :-? Do tego, zeby zarejestrowac jakikolwiek podmiot jest potrzebna rozprawa z sedzia, jakimis tam referentami, normalnie paranoja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam!

 

"Motywacyjny system - jak tłumaczył minister wstępne założenia - polegałby na tym, że prokurator za doprowadzenie do skazania bandyty na np. 15 lat, otrzymywałby więcej punktów, a mniej - za doprowadzenie do skazania drobnego przestępcy na karę w zawieszeniu. - Od liczby zgromadzonych punktów zależałoby wynagrodzenie i pozycja prokuratora - mówił nowy minister sprawiedliwości-prokurator generalny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy genialny pomysl, nie ostatni. Bylam dzisiaj wlasnie w sadzie i co sie nalatalam po tych pietrach to moje. Bo oczywiscie dziennik podawczy nie moze byc obok sekretariatu, tak jak obok ani sekretariatu ani dziennika nie moze byc kasa... :evil: :evil: :evil: Chyba, ze to taki darmowy fitness KRS funduje. :-? Do tego, zeby zarejestrowac jakikolwiek podmiot jest potrzebna rozprawa z sedzia, jakimis tam referentami, normalnie paranoja...

To samo przerabiamy!

I dodam jeszcze, że panienka w dzienniku podawczym absolutnie nie może posiadać wiedzy wystarczającej do udzielenia odpowiedzi na proste pytania typu: A w ilu egzemplarzach ten druczek załączyć? Czy poza wymienionymi jakieś inne załączniki są potrzebne? itp. Panienka z dziennika podawczego istnieje TYLKO I WYŁĄCZNIE w celu podbijania stosownych pieczątek (nawet przeliczyć kartek jej się nie chciało) oraz informowania: "Proszę zapytać w sekretariacie." Przynajmniej wiedziała, gdzie jest sekretariat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy genialny pomysl, nie ostatni. Bylam dzisiaj wlasnie w sadzie i co sie nalatalam po tych pietrach to moje. Bo oczywiscie dziennik podawczy nie moze byc obok sekretariatu, tak jak obok ani sekretariatu ani dziennika nie moze byc kasa... :evil: :evil: :evil: Chyba, ze to taki darmowy fitness KRS funduje. :-? Do tego, zeby zarejestrowac jakikolwiek podmiot jest potrzebna rozprawa z sedzia, jakimis tam referentami, normalnie paranoja...

To samo przerabiamy!

I dodam jeszcze, że panienka w dzienniku podawczym absolutnie nie może posiadać wiedzy wystarczającej do udzielenia odpowiedzi na proste pytania typu: A w ilu egzemplarzach ten druczek załączyć? Czy poza wymienionymi jakieś inne załączniki są potrzebne? itp. Panienka z dziennika podawczego istnieje TYLKO I WYŁĄCZNIE w celu podbijania stosownych pieczątek (nawet przeliczyć kartek jej się nie chciało) oraz informowania: "Proszę zapytać w sekretariacie." Przynajmniej wiedziała, gdzie jest sekretariat!

 

No i tak laske robi, bo przeciez jest na drzwiach napisane, ze ona nie udziela informacji. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia! Mieliśmy kilka egzemplarzy wniosku, zapytalismy, ile trza jej dać. Rzekła, że jeden (to była jedyna stanowcza odpowiedź - po pozostałe posyłała nas do sekretariatu - i... nietrafna!). Dostałam pismo, coby uzupełnić dokumenty o... drugi egz. wniosku!

 

PS. Oznajmiam, że zdjęcia są. Żeby nie było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co sie dziwic panience, kiedy w tych pismach oni tez daja popalic. Pisza Ci, ze na podstawie paragrafu 6XC./&^$#651 poz. 65434HF&^ wzywaja Cie do poprawek w statucie. Wysylasz... I co? Po dwoch tygodniach dostajesz kolejne pismo, ze statut trzeba zlozyc w 3 egzemplarzach, bo jeden idzie gdzies tam! No zesz k&^$a od razu nie mozna bylo mowic? :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...