Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Małgoś, spokojnie!!! W dn. wczorajszym zadzwoniłam do pewnej Akademii,żeby przełożyć opłacony już egzamin Szanownego na późniejszy termin ... za dwa tygodnie .... z przyczyn naturalnych ... silne huragany we Francji totalnie sparaliżowały lotniska i uniemożliwły Mu powrót do kraju w dniu, w którym miał wrócić, tak więc siłą rzeczy będąc jeszcze we Francji nie może być jednocześnie na egzaminie w Polsce!! Huragany były świnie i zaczęły wiać z ogromną siłą w piątek późnym popołudniem, a w sobotę roszalały się na dobre!! I co??? Dowiaduję się, że wniosek o przełożenie terminu egzaminu to należy składać trzy dni wcześniej i teraz to będzie problem, bo tego jeszcze nie było!!!! Szkoda, że huragany nie wiedziały o tych trzech dniach, może wtedy zaczęłyby wiać w czwartek, żebym miała czas poinformować szanowną Akademię!!! No bo przecież szanowna Akademia soboty ma wolne!!!

Czy to jest zdrowe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ale co sie dziwic panience, kiedy w tych pismach oni tez daja popalic. Pisza Ci, ze na podstawie paragrafu 6XC./&^$#651 poz. 65434HF&^ wzywaja Cie do poprawek w statucie. Wysylasz... I co? Po dwoch tygodniach dostajesz kolejne pismo, ze statut trzeba zlozyc w 3 egzemplarzach, bo jeden idzie gdzies tam! No zesz k&^$a od razu nie mozna bylo mowic? :evil: :evil: :evil:

U nas odwrotnie - na razie kazali dostarczyć CZWARTY egzemplarz statutu. Pewnie za tydzień dostanę pismo, że mamy wprowadzić zmiany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co sie dziwic panience, kiedy w tych pismach oni tez daja popalic. Pisza Ci, ze na podstawie paragrafu 6XC./&^$#651 poz. 65434HF&^ wzywaja Cie do poprawek w statucie. Wysylasz... I co? Po dwoch tygodniach dostajesz kolejne pismo, ze statut trzeba zlozyc w 3 egzemplarzach, bo jeden idzie gdzies tam! No zesz k&^$a od razu nie mozna bylo mowic? :evil: :evil: :evil:

U nas odwrotnie - na razie kazali dostarczyć CZWARTY egzemplarz statutu. Pewnie za tydzień dostanę pismo, że mamy wprowadzić zmiany!

 

U mnie zakladanie Fundacji trwalo 4 miesiace. Ciekawe, ile potrwa zakladanie spolki. Juz mnie trzepie. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zakładamy stowarzyszenie. Pochwalę sie po wszystkim, ile to trwalo.

 

Lacznie z NIPem i REGONEM, kontem w banku itd. u mnie to bylo gdzies pol roku albo i dluzej. Sam KRS 4 miesiace. Najsmieszniejsze jest to, ze przeciez to w KRS zostawia sie najwiecej kasy, a najbardziej upierdliwi sa. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza - poszłaś na tę Floryde sprawdzać temperaturę? :roll:

 

W Niemczech w okolicach Getynki zimno, ale marsz mnie rogrzał :wink:

 

Oulary córci odebraliśmy (qurna, 420 zł :-? ), niezdrowego jak diabli kebaba zjedliśmy no i odpoczywamy, a ja kończę Wusi kuchnię ... coś mi nie pasuje i nie wiem, co :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maylandziu, miło mi, że pytasz :D Nie wiem!!! Naprawdę!!! Chwilami zachowuje się normalnie, a za moment, zupełnie jakby coś się z nią działo: popiskuje, dopada do miski z wodą i pije ... pije ... pije ... po czym znowy wpada w zachowanie normalni. Do lekarza nie mogę się dodzwonić, ani kom. ani stacjonarny w lecznicy nie odpowiada ... jutro chyba pójdę do innego umówić się na zdjęcie szwów w sobotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...