Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Jestem, kochani, trochę ganianego po powrocie ze stajni mieliśmy.

Agduś ma rację - przede wszystkim powinien być styl oceniany, ale niestety, w polskim jeździectwie jeszcze długo o stylu jazdy będzie się tylko mówić, a młodzież będzie wyglądać w czasie przejazdu, tak jak wygląda - motająca się po siodle z wariackim błyskiem w oku, byle tylko przejechać!

 

Piąteczko, nie wiem jak zachęcić, naszej nie trzeba było zachęcać, Ona tego chciała... Może po prostu zaprowadź Ją do prawdziwej stajni, gdzie znajdą spokojnego, zrównoważonego konika i tak samo spokojnego, zrównoważonego i lubiącego swój zawód instruktora, bo to bardzo ważne. Może niech popatrzy na jazdę innych, dobrze już jeżdżących ludzi, jak pieknie wygląda takie zgranie się jeźdźca z koniem ... może w końcu będzie chciała sama z siebie przynajmniej spróbować dojść do takiej płynności i zgrania, chociaż to trwa ...

 

Cieszę się, że zdjęcia przypadły Wam do gustu :D A takie siateczki to się robi dłuuugooo, szczególnie gdy na dworze -3 stopnie i ręce grabieją, jak w zamrażarce!! To dzieło naszej klubowej koleżanki Patrycji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry

Brazusia piękne zdjecia wszystko piękne :D i jawna niesprawiedliwośc jak zawsze zresztą :-? a jak zobaczyłam wielbłada jak mi sie zaczął wyłaniać przy ładowaniu zdjecia to myślałam że mam coś z oczami ale nie wielbład jednak :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa jakoś podobnie chyba zaplatała "swoje" konie zanim pojechały w wyścigu, też mi się bardzo podobało.

Jeździectwo to piękny sport, taki malowniczy i elegancki, na pewno przyjadę do Ciebie na ten fotel do patrzenia i termos z herbatką. :lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anjamencia, a co się stało???? Z jakiego powodu zniknęły???

 

Verunia, mam jedno zdjęcie przechwycone z Volta-Horse bo my zdjęć nie robiliśmy, siada nam bateria w aparacie i nie możemy robić zdjęć sportowych! Przerzucę na fotosika i pokażę ze skoku to jedno jedyne :D A gratulację przekażę obu księżniczkom, dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, niepotrzebnie chyba zamknęłaś komentarze, choć rozumiem powody decyzji. Przecież jak nie ma komentów to i tak możesz rozmawiać o ludziach, a oni i tak mogą Cię namierzyć. :-?

Jak były oburzone, to może po prostu warto byłoby usunąć tylko niektóre posty?

 

Dzień dobry. :D

Braza, to gdzie to zdjęcie ze skoku? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...