Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Nie ściemniam Dochtór ... wczoraj kierowiec zadzwonił z samego rana z informacją, ż nie da rady w środę pojechac i baaaaardzooooo prosi na piątek przełożyć tę wyprawę. No to przełożyliśmy, bo co ... A Szanowny będzie w Gdyni cały przyszly tydzień, to se wycieczkę zrobi w jedno takie fajne miejsce, jeno nie wiem, czy nas stać na nie będzie :-?

A za jakimiś innymi kredytami i funduszami to już się rozglądnęłaś? Bo mnie się to miejsce z daleka bardzo widzi! I takie szansowne jest! Gotowiec, nic tylko się wprowadzić, konie kupić i kasę trzepać! Na takie cóś to inaczej o kredyt się powinno występować - nie zwykły na dom, ale na zakładanie firmy abo cóś - nie znam się, ale tak mi się widzi.

 

A co do drogi, to właśnie kolejny raz się ubłociłam. Ubłocone dzieci poszły do szkoły... :evil:

Kiedy tylko błoto pośniegowe zniknie (jeszcze jest na niektórych odcinkach), to napiszę do gminy z uprzejmą prośbą o oczyszczenie ICH drogi, bo się do domu nie da dotrzeć. A oni niech już dochodzą, dlaczego jest ubłocona. Albo i nie - ich sprawa. Byle wyczyścili. Jedni sąsiedzi też chodzą, to się może podpiszą. Reszta mocno zmotoryzowana...

W ten sposób nie doniosę na sąsiada.

 

Coś forum znów sie biesi - nie mogę wysłać posta. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja chyba bardzo mądra jestem, bo już wcześniej tak zrozumiałam!

Czuję, że teraz to już na pewno coś znajdziecie! Normalnie intuicja mi podpowiada. Że już nie wspomnę, co mi podpowiada dokładniej...

 

Znowu albo forum albo moja radiówka się wygłupiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, ja wiem, co Ci Twoja intuicja podpowiada, mi podpowiada to samo, jeno ta cena.... A mądra jesteś, pewnie, że tak!!!!

 

Anja, no jeśli myślałaś, że odpowiem "Nie" to byłaś w błędzie i się rozczarujesz :wink: :D

Kocyk dla Wusi też się znjadzie, czemu nie, w najgorszym wypadku jakaś wycieraczka... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...