Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pagórek cudny! I te świerki! Jak w górach! Ja tam mogę spędzać wakacje! I jeziorko chyba niedaleko, o ile pamiętam. To jest to w pobliżu trasy spływów kajakowych?

O koniach nie wspomnę, bo sama wiesz!

Tylko, czy te konie, to aby nie silna konkurencja? Kto na nich jeździ? Skąd przyjeżdża, żeby pojeździć? Nastawiasz się na gości tylko sezonowych, czy jest szansa na "klub"? Jak z dojazdem w razie (tfu, tfu) awarii samochodu lub choroby kierowcy (czyli Twojej)? Dokąd się "skacze", kiedy zabraknie soli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konie facet trzyma dla przyjemności, z tego co wiem nikt na nich nie jeździ, a i rzadko sprzedaje ... cały rok tam stoją! Po sól skacze się jakieś 2,5 km można rowerem, tuż obok sąsiedztwo podobno bardzo uczciwych i fajnych ludzi, więc w razie czego i cukru pożyczą :D Posiadłość graniczy z jeziorem, a z niej wjeżdża się prosto do lasu! Mankament ... pobliskie ośrodki miejskie to dośc biedne ośrodki miejskie :-? Też mi się tam podoba!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biednych ośrodkach miejskich możesz znaleźć fajną dzieciarnię, która Ci będzie objeżdżała konie poza sezonem. Jeszcze w zamian za to pomoże w pracy w sezonie, jeżeli im pozwolisz pod namiotami nocować.

Jeżeli masz linię brzegową jeziora, to kupuj! A jeżeli jezioro jest na szlaku kajakowym, to kupuj szybko!

Tylko, czy dostaniesz tyle kredytu, żeby od razu postawić stajnię i coś dla gości? Choćby campingi. A nad jeziorem pole namiotowe dla kajakarzy. Jeżeli będzie miało przyzwoity kibelek i prysznic z ciepłą wodą (najtańsze solary - możesz się uśmiechnąć do adama mk - powie Ci jak je zrobić ze starego kaloryfera, roweru i pompki do materaca), to od kajakarzy się nie opędzisz, bo większość pól namiotowych na szlakach dysponuje sławojkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba nam się, ale na większość pytań Agduś nie znam odpowiedzi ... nie wiem, czy jezioro leży na szlaku kajakowym, ale wiem, że linia jeziora do posiadłości już nie należy, jest za to jej granicą! O fajnej dzieciarni myślałam i pewnie taka się znajdzie, wszędzie są fajne dzieciaki :D A jakie tam czarowne miejsce na domek dla gości .... boszszeeeee :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...