Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No coooo???

Gwoździk, sam napisałeś, że w Twoim pokoleniu NIKT nie przeczytał. Poczułam się więc mamutem, a dokładniej mamucicą, bo przeczytałam.

 

Małgoś, i co w tym dziwnego??? Za to przez Lalkę przebrnęłam dopiero przed egzaminem na studia (to była jedyna lektura, której nie przeczytałam w LO, w podstawówce ominęłam "Samotny biały żagiel"). Przy pierwszej próbie utknęłam na pamiętnikach starego subiekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad "Nad Niemnem" zasypiałam systematycznie... za to namiętnie czytałam "Trylogię" (tę Sienkiewicza, nie Tokiena, na Tolkiena czas przyszedł później) i ... Tomka Wilmowskiego :D

 

Zaraz zasiadam doczytania, więc bądźcie uprzejmi przez chwilę zając się czymkolwiek ... no nie wiem czym, ale coś wymyślcie :D :wink: A powód tak późnego zasiądnięcia do lektury będzie zaraz u Nitubagi :D

 

O kredyt walczę ... Justynka, jutro przejde się do Multibanku ... tam jest bardzo miły kierownik :wink: Ale za dibała nie wiem, gdzie u nas jest Polbank :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Trylogii zaczytywały się moje koleżanki, mój ojciec zna ją niemal na pamięć, a ja za Chiny Ludowe nie mogłam się przekonać. Aż wreszcie dorosłam do niej i... zaczęłam szukać haków na ojca. I znajdowałam! Tomka Wilmowskiego jakoś nigdy nie polubiłam i całej serii nie przeczytałam. Za to namiętnie w pewnym okresie czytałam Londona i Curwooda. Doszłam do nich przez May'a (zakochałam się w Winnetou jako bohaterze książki - filmów nie widziałam - wtedy, bo nie było, teraz, bo mnie nudzą). Znacznie później przeczytałam Anię z Zielonego Wzgórza. Wcześniej mnie nudziła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

 

O kredyt walczę ... Justynka, jutro przejde się do Multibanku ... tam jest bardzo miły kierownik :wink: Ale za dibała nie wiem, gdzie u nas jest Polbank :-?

 

Polbank jest na Walki Młodych tam gdzie kiedyś chińska restauracja była - za księgarnią.

 

A w Multibanku jest baaardzo miły Pan Tomek ... u niego kredyt załatwialiśmy i u Pani Małgosi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździk Ty weź się lepiej nie narażaj :evil:

 

Agduś Słońce drogie jak dla mnie to tylko takie odcinki proszę uwielbiam czytać i to jest akurat tyle żeby ciutkę zaspokoić nałóg :lol: świetne to :D

 

Brazusia dobrze będzie zobaczysz :D musisz po prostu zalizyć wszystkie możliwe banki no nie ma siły żeby któryś nie dał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córcia zakwiczy radosnym głosem, gdy się dowie, że bierze udział w tej przygodzie :D :D Agduś... nie mogę znaleźć odpowiednich słów napochwały ... gdyby tak było napisane "Nad Niemnem" w życiu bym nie zasnęła!!!!!!

 

Chefie ... noż qurna ... to my takie spiskowce jesteśmy :roll:

Komturowi trza donieśc, żeby roli się nauczył!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj o kredyty na działalność, na usługi, na agro, na hodowlę koni, psów/kotów rasowych, na wszystko... Jak Cię drzwiami wyrzucą, to wracaj oknem i pytaj o kredyt na hotel, przystań kajakową, pole namiotowe, golfowe...

 

... jeszcze jakieś pomysły ... :roll: :wink: :D Wracać to ja będę nawet przez dziurkę od klucza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pochwały, jednak Orzeszkowej nie próbuję dorównać (co nie znaczy, że nie znam książek, które przeczytałam z większą przyjemnością niż "Nad Niemenem" - żeby nie bylo, żem taką jej fanką).

 

Komtur, jak na razie, długiej roli nie ma. Nie wiem tylko, czy zgodzi się na zbyt wiele prób przed występem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...