Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Gość justyna_m
Agduś ma rację ... bank to nie instytucja, w której przy pierwszej wizycie można dowiedzieć się czegoś konkretnego :wink: Za ciekawie nie jest, ale brniemy dalej!

 

akurat jak ja wszystko załatwiałam właśnie w MultiBanku to jakoś tak wszystko od razu wiedzieliśmy i w sumie szybko to poszło. Ale my umowę podpisaliśmy przed tym kryzysem światowym i to na ostatni gwizdek. Dwa tygodnie później wszystko się pozmieniało i chyba zostalibyśmy z zaczętą budową i bez kredytu :-?

 

 

Ale dziś to mieszkanie bym kupowała, staniały nieźle na Bajkowym

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość justyna_m

ja teraz najchetniej sprzedałabym dom spłaciła kredyt i nie pakowała się w żaden inny

 

źle zrobiłam z tą decyzją o budowie ... teraz zaczynam powoli dostrzegać, że to byl jednak błąd :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
Justyś co Ty gadasz :o

 

to chyba zmeczenie budowlane.

 

chyba nie dojrzałam jeszcze do tego domu i budowy ... teraz zaczyna mnie to przerastać i najgorsze, że z mężem o to się kłócę a to już zły znak. Przewróciłam też projekt łazienek i elektryki do góry nogami i pani arch. jest niepocieszona i w ogóle jakos nie mogę się z nią dogadać ... ja do niej mówię co chcę i że mi się podoba a ona że nie pasuje ... myślałam, że weźmie do siebie moje uwagi ale i tak projekt zrobiła po swojemu i mi się nie podoba ... pokazałam męzowi a ten się wydarł, że marudzę ...

 

nie wiem czy to przez ten kryzys to wszystko czy rzeczywiście jeszcze nie powinnam budować domu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyś co Ty gadasz :o

 

to chyba zmeczenie budowlane.

 

chyba nie dojrzałam jeszcze do tego domu i budowy ... teraz zaczyna mnie to przerastać i najgorsze, że z mężem o to się kłócę a to już zły znak. Przewróciłam też projekt łazienek i elektryki do góry nogami i pani arch. jest niepocieszona i w ogóle jakos nie mogę się z nią dogadać ... ja do niej mówię co chcę i że mi się podoba a ona że nie pasuje ... myślałam, że weźmie do siebie moje uwagi ale i tak projekt zrobiła po swojemu i mi się nie podoba ... pokazałam męzowi a ten się wydarł, że marudzę ...

 

nie wiem czy to przez ten kryzys to wszystko czy rzeczywiście jeszcze nie powinnam budować domu :roll:

tak zwany kryzys wykończeniowy, minie, spoko :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

kasia dzięki! mam nadzieję, że minie ponieważ czuję się już bardzo zmęczona.

 

aniu mój dom i chyba po projektach łazienek pożegnam się z Panią Architekt. Sama sobie też poradzę i będzie po mojemu ... może coś tam nie będzie pasowało do siebie ale będzie tak jak mi się podoba.

 

Z łazienkami bym sobie nie poradziła ... a kuchnię to mi w każdym salonie zaprojektują taka jaką chcę.

 

do diabła z nią :evil: juz nawet nie chce mi się do niej pisać, że coś mi nie pasi tylko sama kreślę po projekcie. na szczęście elektrykę kładzie nasz kolega to z nim się dogadam i zrobi tak jak ja chce.

 

 

ale ogólnie to jest do dupy ... miałam iść na SPA ale jak poszłam na pierwszy zabieg to nie mogłam się wyluzować i tylko wydałam kase a w ogóle się nie odpręzyłam więc nie ma sensu chodzić póki nie minie mi ta chandra :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
rozpusta....

a ja lubie cieplymi kamieniami...

ech rozmarzylam sie...

 

lepszy jest stemplami ziołowymi ... tak slicznie pachnie i dodatkowo w zależności jakie ziola to cudnie wpływa na skórę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...