Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Gość justyna_m
a jakbym chciala prywatny taki z kodem to co mam zrobic?

 

aniu nie wiem dokładnie jak to działa na picasa musisz się wczytać. Ale ustawiasz album na prywatny i wysyłasz mailem zaproszenia do osób, które mogą zobaczyć album - wybranym :wink: Nigdy tego nie robiłąm ale jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam jeszcze na photobucket album, ale nie bardzo wiem, jak stamtąd zdjęcia ściągać na Forum :-?

 

.... w danym albumie masz jakieś zdjęcie ... gdy skierujesz wskaźnik myszy pod zdjęcie ....ukażą Ci się 4 "boksy" ... Drugi od góry nazywa się "DIRECT LINK" .. kliknij dwukrotnie na adres umieszczony w tym "boksie". Teraz link do zdjęcia jest już skopiowany .... przechodzisz do FM, wstawiasz IMG, robisz "wklej" i znów IMG (ale to juz dawno wiesz) ... i tyle

 

...mogę Ci udzielić więcej lekcji ... pytaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba wklejania z Picassa:

 

http://lh6.ggpht.com/_KFyrzt_Ogts/SZQQM_pOIxI/AAAAAAAAAC8/7fU-a3akZOs/SL0408091l_1_x.jpg

Może i Gwoździk jest wspaniały, ale ja tu nadal widzę tylko krzyżyk... :(

Chyba zostanę przy fotosiku - i tak muszę im zapłacić, żeby mi zdjęcia z dziennika nie poznikały. A na przenoszenie wszystkich dziennikowych z ImageShacka i Fotosika gdziekolwiek indziej, to ja nie mam zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździku, no jak to jest? Już zmniejszone zdjęcia wysłałam na photobucketa, jak pobieram link spod zdjęcia, to na Forum wklejają się ogromne jak buły, próbuję zmniejszyć przez "resize" na photobukcecie i ... kicha :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, tych zdjęć nie ma jeszcze na photobucket, dopiero zgrywam i próbuję. Ale strasznie wielkie się wklejają :-? Zmniejszyłam - mają po 5-6 kB a na Forum wychodza ogromniaste!!!

 

mówiłem pytaj ....

 

 

poczekaj , powiem Ci jak to robić szybko i sprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w głównym okienku (centralnie) jest napis CHOOSE FILES ... i pod spodem jest napis REDUCE TO ... tam musisz ustawić przed ściąganiem zdjęć na 320x240 ... i dopiero wybrać pliki do ściągnięcia ....

 

aby nie trwało ściąganie długo ... bo oryginalne zdjęcie może mieć kilka MB to przed ściągnięciem należy je "zredukować" do mniejszych plików ...

 

 

...jeżeli ściągasz za jednym zamachem wiele zdjęć ... to najlepiej użyć "przetwarzania wsadowego" z programu IrfanView ... ale o tym potem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...