Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurde, ferie się zbliżają, więc Magda jest tak zachrypnięta, że ledwie mówi, Małgo ma koszmarny katar, a Wero życie boli, ale to akurat normalne jest, bo oceny nędzne, papużek nie będzie, wredni rodzice domagają się porządku w pokoju i nie chcą zwalniać z WFu na życzenie. Łazi pokrzywiona i chęć życia mi odbiera. Magda była dzisiaj na basenie. Nie opuściła dotychczas żadnego i prosiła, żebym jej nie zwalniała (Wero co poniedziałek marudzi, żeby jej wypisać zwolnienie :roll: ). Mam nadzieję, że się nie doprawiła. Wysuszyłam porządnie. Małgo płacze bo ma zapchany nos i ucho ją boli :( . Znów miałam dylemat - dam krople - może mieć krwotok z nosa, nie dam - nie zaśnie. W dodatku to ucho... Dałam. Mam nadzieję, że wyrosła już z tych krwotoków :o I nie mówicie, że trzeba bylo dać Merimar albo inne takie - one tylko kieszeń potrafią wyczyścić, bo drogie to jest, jakby płynne złoto tam było. Próbowałam Merimarem, ale on nigdy nosa nie odetkał. Odszyfrowuję jakieś hieroglify. Właśnie policzyłam, że zarobiłam już ponad 13 zł za to! Śnieg w nocy posypał i trochę ładniej jest. Ale zapowiadają mrozy solidne znowu. Liczyłam na miłe słoneczko i ciepełko na ferie. Z dzieckami to wolę jeździć nawet po mokrym sniegu, byle nie marzły, bo to żadna frajda wtedy.

Eeeee....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła jazda ... ale zarobiłaś zabójczo, chyba się do Ciebie o pożyczkę uśmiechnę :wink:

 

Ucałuj Małgo i powiedz, że trzymam za Nią kciuki, a Madzia jest twarda, oj qurcze twarda!!!! Ciekawe, że Wero i Karla tak są do siebie podobne ... choćby tylko w kwestii basenu... :roll: Karla jednak ugrała kompromis przez te stopy, na basen nie jeździ! Pewnie doszła do wniosku, że warto było pocierpieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim :D

 

Duchu, ja nie straszę, bilety jeszcze som :D Jamlesa mam nauczyć jeździć konno a jak z Nim się uda, to uda się z każdym :wink: Prawda, Jamlesiku :D

 

 

Pożebrałam trochę po bankach, pozwoliłam się na dwór wyprowadzić przez psukę, dziecko wygoniłam (wyrodna jestem strasznie, bo pogoda wredna) do księżniczki Brazylii i zasiadam z Wami do kawy!! Kto ma, ten pije :D

 

Piąteczko ... ja chyba zastosuję to ogłoszenie :roll: Koniarz-Kredytodawca ... dobreeeeee :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Od rana sypie śnieżek!

Sensacje nas ominęły - może Małgo już wyrosła z tych kłpotów z noskiem. Poszła do przedszkola. Za to chrypiąca niemiłosiernie Madzia siedzi w domu. A niech ma - w końcu nie chorowała do tej pory. Może do niedzieli jej przejdzie i pojedziemy na te narty?

Fundują u nas szczepienia przeciwko HPV dziewczynkom z... klas 5! Czemu nie szóstoklasistkom? Czyżby uważali, że wiek inicjacji się tak obniżył??? :o Wero się załapie, bo ona z rocznika piątoklasistów jest. Musimy zapłacić za jedną dawkę, ale dwie fundują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...