Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześc wszystkim :D

 

Duchu, ja nie straszę, bilety jeszcze som :D Jamlesa mam nauczyć jeździć konno a jak z Nim się uda, to uda się z każdym :wink: Prawda, Jamlesiku :D

 

 

Pożebrałam trochę po bankach, pozwoliłam się na dwór wyprowadzić przez psukę, dziecko wygoniłam (wyrodna jestem strasznie, bo pogoda wredna) do księżniczki Brazylii i zasiadam z Wami do kawy!! Kto ma, ten pije :D

 

Piąteczko ... ja chyba zastosuję to ogłoszenie :roll: Koniarz-Kredytodawca ... dobreeeeee :D

wsadzenie na grzbiet to już będzie sukces :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić, ale ja bym się wdała w bliskie kontakty z (tfu) biurwami. Leć jutro do wydziału budownictwa u siebie i zapytaj. Jeżeli Szanowny jest teraz w innym mieście, to niech zapyta tam. Potem wyciągniecie średnią, co wcale nie znaczy, że TAMTEJSZE biurwy miały to sam na myśli, pisząc "bezodbiorowa". Dowiedz sie przede wszystkim, czy w tym domu można sie zameldować, podłączyć normalny prąd, czy to nie samowolka jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazia - może to chodzi o aspekt braku obowiązku odbioru formalnego przez Nadzór Budowlany.. Innymi słowy bez pozwolenia na użytkowanie? Taki obowiązek (uzyskania pozwolenia na użytkowanie) ma się np w sytuacji budowy np pensjonatu (lub zdefiniowanej w pozowleniu agroturystyki) natomiast nie ma takiego obowiązku w przypadku budowy "zwykłego" domu jednorodzinnego.

Ale bo ja wiem czy to ten przypadek?

Trzeba by najlepiej spytać (choćby telefonicznie) w Starostwie i już :)

 

Czy on ma to w Warunkach Zabudowy czy w Pozwoleniu na budowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazia - może to chodzi o aspekt braku obowiązku odbioru formalnego przez Nadzór Budowlany.. Innymi słowy bez pozwolenia na użytkowanie? Taki obowiązek (uzyskania pozwolenia na użytkowanie) ma się np w sytuacji budowy np pensjonatu (lub zdefiniowanej w pozowleniu agroturystyki) natomiast nie ma takiego obowiązku w przypadku budowy "zwykłego" domu jednorodzinnego.

Ale bo ja wiem czy to ten przypadek?

Trzeba by najlepiej spytać (choćby telefonicznie) w Starostwie i już :)

 

Czy on ma to w Warunkach Zabudowy czy w Pozwoleniu na budowę?

Zgłoszenie zakończenia budowy i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dotyczy też "zwykłych" domów. Za mieszkanie w nieoddanym budynku można nawet trochę zapłacić. No i o zameldowaniu się mowy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...