Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A wyśledziliście te glisty robaczywe? Są w Szkocji?

 

Tak!!! Ale mam nadzieję, że Pani Mecenas wie co mówi - otóż wystąpimy p nakaz spłaty - a w tym przypadku wystarczy podobno tylko, że ktoś dorosły odbierze list polecony i ... czas pracuje na naszą korzyść!!! A prawdopodobieństwo odbioru listu jest ogromne, bo jedna z tych robaczywych glist jest zameldowana u swojej mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reyzel Słoneczko :D a co tu podziwiać!!!???? Dokopali mi tak, że tyłek miałam sztywny przez dłuuuugiiii czas. Po takim kopie każdego szlak by trafił no i się zaparłam!!! Z natury leniwa jestem do potęgi nieskończonej, nie chce mi się tracić czasu i energii na jakieś bezsensowne gierki, ale te "robaczywe glisty" (jakże trafinie to ujęła Agduś) o mało nie pozbawiły mnie radości życia - zdarzyło się to po raz pierwszy w moim długim już istnieniu na tym padoku łez i rozpaczy, muszę im za to podziękować!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia - tym bardziej zasługujesz na podziw, że nie załamałaś się tą sytucją tylko walczysz o swoje.

 

A te robaczywe glisty ( też mi się spodobało określenie Agduś :wink: ) powinny zapłacić z nawiązką za to co zrobili - nie tylko w kwestii finansowej.

Sprawiedliwość i do nich dojdzie.

Wierzę w to :)

 

http://www.animowane-gify.net/gify/12/26.gifhttp://www.animowane-gify.net/gify/12/26.gifhttp://www.animowane-gify.net/gify/12/26.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla większej pewności podkupcie listonosza. List z sądu musi włożyć do koperty z logo jakiegoś teleturnieju. Podniecona perspektywą wzbogacenia mamusia podpisze wszystko, nie patrząc, że nadawcą jest sąd. Co poczuje, gdy przeczyta i dowie się, że zawartość listu nie zapowiada bynajmniej żadnych korzyści majątkowych nabytych drogą wygranej, to już inna bajka. Może lepiej się upewnić, że nie ma słabego serca?

Listu z sądu może nie odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję na przynajmniej zadowalający mnie finał tej historii - ciocia pewnie list odbierze, bo odbiera wszystkie, a co dalej z tym zrobią to już nie moja brocha. Moja słodka kuzyneczka ma wyrok w zawieszeniu (chyba już minął okres zawieszenia, ale nie jestem pewna), więc jest szansa, że list z sądu nie wzbudzi podejrzeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję na przynajmniej zadowalający mnie finał tej historii - ciocia pewnie list odbierze, bo odbiera wszystkie, a co dalej z tym zrobią to już nie moja brocha. Moja słodka kuzyneczka ma wyrok w zawieszeniu (chyba już minął okres zawieszenia, ale nie jestem pewna), więc jest szansa, że list z sądu nie wzbudzi podejrzeń.

 

:o :o :o Jezu słodki ... co to za rodzina ??!!! :-? :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję na przynajmniej zadowalający mnie finał tej historii - ciocia pewnie list odbierze, bo odbiera wszystkie, a co dalej z tym zrobią to już nie moja brocha. Moja słodka kuzyneczka ma wyrok w zawieszeniu (chyba już minął okres zawieszenia, ale nie jestem pewna), więc jest szansa, że list z sądu nie wzbudzi podejrzeń.

 

:o :o :o Jezu słodki ... co to za rodzina ??!!! :-? :o :o :o

 

A no niestety moja :-? Na szczęście, wbrew pozorom i przyjętemu ogólnie zwyczajowi skreśliłam tych państwa całkowicie z listy obecności!!

A wyrok miała za ... wyłudzenie pieniędzy i sfałszowanie podpisu na wniosku kredytowym - własnego chrześniaka - syna swojej siostry - próbowała umoczyć!!! Wyszła jednak jej głupota, boć przecież to było grybymi nićmi szyte :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej... się odznaczam na liście...

 

a czy z sądu to nie trzeba odebrać osobiście?

bo mi się tak wydaje, że jak ktoś inny odbiera to musi mieć upoważnienie...

 

kiedyś odbieraliśmy tak pocztę oboje z mężem odnośnie sprawy z działką spadkową i nie mogłam odebrać za męża, tylko musiał sam osobiście, albo ja z upoważnieniem... :(

 

ale czy tak, czy tak, trzymam kciuki żeby odebrali co im się należy :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o Jezu słodki ... co to za rodzina ??!!! :-? :o :o :o

 

A no niestety moja :-? Na szczęście, wbrew pozorom i przyjętemu ogólnie zwyczajowi skreśliłam tych państwa całkowicie z listy obecności!!

A wyrok miała za ... wyłudzenie pieniędzy i sfałszowanie podpisu na wniosku kredytowym - własnego chrześniaka - syna swojej siostry - próbowała umoczyć!!! Wyszła jednak jej głupota, boć przecież to było grybymi nićmi szyte :-?

 

Boże chroń nas od takich ludzi, na dodatek zwanych rodziną :-? :-? :-?

 

Brazunia, oby wreszcie udało się tę sprawę zamknąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza trzymam kciuki za szybkie i szcześliwe rozwiązanie "rodzinnej" sprawy

 

A no dzięki, gdyby nie to, że rodzinne sprwy mają ścisły związek z naszym marzeniem o własnym domu w życiu bym ich nie wywlekała!!! Ogólnie, nie ma się czym chwalić :-? Ale związek z marzeniami maja tak ogromny, że trudno w je w tym całym "budowaniu" pominąć! To przez te rodzinne sprawy właśnie nie możemy dostać kredytu choćby na działkę no i ... kółko się zamyka.

Oby tylko faktycznie załatwienie tych spraw miało taki skutek, o jaki am chodzi!!

 

Anoleiz mi Pani Mecenas powiedziała, że wystarczy iż ten list odbierze osoba dorosła!! No teraz to głupia jestem :oops: Zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...