Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

będąc teraz na miejscu Brazy zgłupiałbym ... tyle opinii, możliwości, opcji kto umrze pierwszy, kto się z kim w przyszłości pokłóci, wszystkie za i przeciw ...

 

...i co najlepsze (lub najgorsze)... każdy z Nas ma jakąś tam rację ...

 

 

....ale jedno mnie martwi ...

 

 

 

...prosta kobita, mająca problemy z dopłatami i dziwnie podzieloną ziemią nie wystawia profesjonalnej reklamy o jej sprzedaży ... chyba, że ktoś mądrzejszy nią steruje ... a to już wtedy staje się "śmierdzące"

 

 

 

...chyba,że nie chodzi o wieś NW

..oświeć mnie Braza -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wiieczór

Brazulko moja droga wiec w kwestii formalnej powtarzam dosadnie że pani X to sobie może pokrzyczeć przez okno bo ona NIE jest już właścicielką tej ziemi w całości zgodnie z aktem notarialnum sprzedała całe 4,88 ha państwu Y każdy prawnik który luknie w te papiery powie Ci o samo państwo Y są właścicielami 4,88 ha i takowe 4,88 ha Ci sprzedają

pani X może zacząć rozrabiać próbując udowodnić że ona sprzedała tylko 1,5 ha i wtedy niech sobie wydziela prostuje poprzedni akt notarialny ewidencje gruntów i księgi wieczyste i wtedy Ty legalnie kupisz od państwa Y 1,5 ha

 

ale ma raczej mizerne szanse coś udowodnić tym bardziej że potwierdzi iż w akcie notarialnym zeznała nieprawdę

 

no i jeszcze jedna kwestia czy baba chce sietej niby swojej ziemi w ogóle ostatecznie pozbyć

 

więc ja bym pogadala konkretnie z kobietą ile chce kasy za swój kawałek gruntu żebyś wiedziała zaproponowałabym jej dzierżawę na 10 lat 1 ha tak żeby mogła płacić KRUS Ty weź dopłaty i zapłać już ten podatek to nie będą jakieś straszne pieniądze

 

jedna kwestia którą nie wiem jak rozwiązać to jak udokumentować to że dasz kobiecie tą kasę i za co żeby potem Was nie szarpała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździk ... chodzi cały czas o NW ... ale też nam z lekka śmierdzi ...

 

Depsia ... może być 9-ta ...o ile qurna nie zaśpię ... ale spróbujmy :D

 

Wuśka ... masz pw więc się powymądrzaj w odpowiedzi, proszę ...

 

Tolunia ... no normalnie kocham Cię za ten Twój spokój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spokojna jestem w tym Twoim temacie, bo wiem, że będzie dobrze.

Nie wiem jak, ale wiem że będziemy opijać sukces tak czuję.

I powiem Ci Skarbeczku, że jak oglądam mecz i od początku się nie denerwuję, to zawsze wygrają.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...