Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Decyzja zapadła ... albo podział, albo do widzenia, ja się babrać nie mam zamiaru!!!

 

I co Wy na to???

 

bardzo dobra decyja, trochę dłuższa czasowo ale bezpieczna

 

ta druga , o której mówiłem wczoraj (dzisiaj) G. jest korzystniejsza ale wymaga dogadania się...z tym może być różnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła ... albo podział, albo do widzenia, ja się babrać nie mam zamiaru!!!

 

I co Wy na to???

chyba będzie do widzenia :-?

jak podział to te 1,5ha na konie będzie wystarczjące :roll:

 

Może, ale nie musi, wtedy będziemy myśleć o "drugiej stronie" czyli działce będącej w posiadaniu inej pani i leżącej tuż obok.

 

A ja pytając "Co Wy na to" miałam na myśli ... namiarki :oops: Sama też szukam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazia - decyzja rozsądna z tym podziałem. jak najbardziej.

Będzie CZYSTO.

 

Ale ile chcecie wydzielić? 1,5 ha dla siebie i reszta dla niej czy "oddać" Pani tylko 1 ha co by miała na rolnika?

 

Rozumiem, że "na wszelki zaś" rozglądacie się za czym innym jeśli tu sprawy nie wyczyścicie?To tez jest dobre. Strategia (moja też :D ) PLANU B 8)

 

Z tymi cenami ziemi co mówi DPSia to uważaj.. Ceny ziemi budowlanej spadają,ale z rolną, szczególnie jeśli nie leży w pobliżu dużych miast (a po takich terenach się poruszamy... :wink: ) to nie tak. Jej ceny podczas ostatnich szaleństw nie podniosły się zbytnio i teraz tez nie spadną.. A cena w NW z tymi 5 ha była bardzo korzystna. Z 1,5 to już można by negocjować :-)

 

Jeśli szukasz czegoś podobnego z grubsza rzecz biorąc to ja zobaczę co tam mam w swoich linkach w kompie...

 

A może napisz nam po prostu w skrócie CO WAS INTERESUJE! Czyli CZEGO SZUKACIE.

 

Trzymam kciuk ogólnie ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczko, dzięki, będę oglądać i wybrzydzać :wink:

 

Gagaciu, wyślę, obiecuję, ale muszę się jakoś zorganizować, narazie za chwilę lecimy do stajni ... w niedzielę zawody, dziewczyny muszą chwilę potrenować!

Mamy drugie na oku ... na Mazurach co prawda, ale za to obok przyjaciół :D Zobaczymy, czekamy na rozsądniejszą cenę, bo ta aktualna jest zaje...szcza!!

 

A szukamy właśnie czegoś takiego ... sporo ziemi, żeby było miejsce na halę, stajnię i ujeżdżalnie odkryte, no i padoki dla koni, mile widziana stajnia, chociaż niekoniecznie. No i dom ... w jako takim stanie, żeby remont nas nie zabił finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...