Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Mnie Fotosik zaszantażował, że usuną zdjęcia najbardziej oglądane na forumie, więc im zapłaciłam 1,5 zł. Następnie przeprosiłam się z IS - mam nadzieję, że tamci mi nie każą płacić w euro albo innych dolarach :o Regulaminu nie przeczytałam, bo po angielsku, a ja analfabetką jestem :oops:

 

PS A ja widzę Wasze avatarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie Fotosik zaszantażował, że usuną zdjęcia najbardziej oglądane na forumie, więc im zapłaciłam 1,5 zł. Następnie przeprosiłam się z IS - mam nadzieję, że tamci mi nie każą płacić w euro albo innych dolarach :o Regulaminu nie przeczytałam, bo po angielsku, a ja analfabetką jestem :oops:

 

PS A ja widzę Wasze avatarki.

 

Zrob sobie konto na photobucket. Tam jest transfer miesieczny 25 GB, na fotosiku teraz 1 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem genialna!!!!!!!!

 

 

Dobra, to ja się ustosunkowuję do tego, co napisaliście: po pierwsze primo: ten zjazd w końcu będzie ... w innym przypadku cholera jasna mnie weźmie albo i coś gorszego jeszcze!!!! Po drugie primo: szukamy alternatywy przynajmniej tak dobrej jak ta a może i lepszej - Mazury ???? ... dlaczego nie??? Kto wie, jak tak dalej pójdzie to i Kraków w grę zacznie wchodzić....

Po trzecie primo .... no cóż z lekka mnie niechęć ogarnęła dzisiaj, ale już przechodzi ... powoli. Szczerze to ... Maylandzia ma rację: Czy ja qur....a nie mogę, tak po prostu, czegoś znaleźć i móc to zwyczajnie kupić?????? Ciągle pod górkę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulaminu nie przeczytałam, bo po angielsku, a ja analfabetką jestem :oops:

 

prześlij mi ...przetłumaczę

 

http://www.imageshack.us/

 

Gdzieś tam pewnie jest... Nie tłumacz całego, napisz tylko, czy będą chcieli ode mnie kasę albo jakąś inną zapłatę (w naturze? :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem genialna!!!!!!!!

 

 

Dobra, to ja się ustosunkowuję do tego, co napisaliście: po pierwsze primo: ten zjazd w końcu będzie ... w innym przypadku cholera jasna mnie weźmie albo i coś gorszego jeszcze!!!! Po drugie primo: szukamy alternatywy przynajmniej tak dobrej jak ta a może i lepszej - Mazury ???? ... dlaczego nie??? Kto wie, jak tak dalej pójdzie to i Kraków w grę zacznie wchodzić....

Po trzecie primo .... no cóż z lekka mnie niechęć ogarnęła dzisiaj, ale już przechodzi ... powoli. Szczerze to ... Maylandzia ma rację: Czy ja qur....a nie mogę, tak po prostu, czegoś znaleźć i móc to zwyczajnie kupić?????? Ciągle pod górkę :evil:

Po pierwsze primo - OCZYWIŚCIE, że zjazd się odbędzie! Ja w Ciebie wierzę!

Po drugie primo - Alternatywne alternatywy są, więc na pewno znajdzie się cóś najlepszego na świecie. I jeżeli będzie to w okolicach Krakowa, to... masz stałych klientów!

Po trzecie primo - niechęć odpędzaj. Jakby co, to pomogę, tylko daj znać, że trzeba miotłą pomachać na nią abo i czymś groźniejszym (np. Emi poszczuć...). Poza tym, skąd wiesz, że to "pod górkę"? Może cóś czuwa nad Wami, żebyście wreszcie znaleźli to NAJLEPSZE, które dla Was jest już od dawna przygotowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś ... ja za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu, jaka Ty mądra Kobieta jesteś!!!!!

 

No, to skupiamy się na tym NW a jak nie będa chcieli, to kij im w ucho, szukamy dalej!!!!

 

 

I dlaczego jeszcze nikt do cholery nie pochwalił mojego awatarka :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś ... ja za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu, jaka Ty mądra Kobieta jesteś!!!!!

 

No, to skupiamy się na tym NW a jak nie będa chcieli, to kij im w ucho, szukamy dalej!!!!

 

 

I dlaczego jeszcze nikt do cholery nie pochwalił mojego awatarka :evil: :wink:

ŚŚŚŚŚliczny awatarek!

 

I proszę mi tak nie kadzić, bo się zawstydzam za każdym razem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, bo jest taka koncepcja, zeby latem zjazd w Kolobrzegu zrobic, wiec musisz sie z tym siedliskiem pospieszyc, wiesz? :roll: :wink:

No właśnie, ja już zplanowałam w grafiku wyjazd do ciebie i co? :wink:

My też!

Tiaaa... :evil:

A te wcześniejsze ustalenia letnie to już nieważne, nie? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, bo jest taka koncepcja, zeby latem zjazd w Kolobrzegu zrobic, wiec musisz sie z tym siedliskiem pospieszyc, wiesz? :roll: :wink:

No właśnie, ja już zplanowałam w grafiku wyjazd do ciebie i co? :wink:

My też!

Tiaaa... :evil:

A te wcześniejsze ustalenia letnie to już nieważne, nie? :-?

 

No jak nieważne :o Taż lato długie jest!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...