Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

... popołudnie :D Księżniczki pojechały na czysto ... zero zrzutek, czas w normie! Za to Jej Wysokość Brazylia odmówiła skoku na wyższych przeszkodach, nawet do hali nie chciała już wejśc!! Jechała pod koleżanką ze stajni ... totalna zlewka ... ta klaczka to kawał cholery jest!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... popołudnie :D Księżniczki pojechały na czysto ... zero zrzutek, czas w normie! Za to Jej Wysokość Brazylia odmówiła skoku na wyższych przeszkodach, nawet do hali nie chciała już wejśc!! Jechała pod koleżanką ze stajni ... totalna zlewka ... ta klaczka to kawał cholery jest!!!

:roll:

 

 

ciekawe po kim to ma............... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... popołudnie :D Księżniczki pojechały na czysto ... zero zrzutek, czas w normie! Za to Jej Wysokość Brazylia odmówiła skoku na wyższych przeszkodach, nawet do hali nie chciała już wejśc!! Jechała pod koleżanką ze stajni ... totalna zlewka ... ta klaczka to kawał cholery jest!!!

:roll:

 

 

ciekawe po kim to ma............... :roll:

 

W życiu nie zgadnę ... :roll:

 

Marjuszek ... no wiesz :o

 

Wusia, masz łep (jak to Jamles słodko ujął) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Szefowa ... jak tam siedliskowe rozważania....

 

 

PS. Fajne zdjęcie na awatarku ...:D

 

 

.... Księżniczka wygląda tak, jakby o coś prosiła .... lub jakby była czymś zaskoczona ...

 

.... niestety nie znam "końskiej" mowy ciała ....

..... może czas zacząć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Ciekawam okrutnie, co wyniknie z Waszej stanowczej postawy. Czy państwo Y są naprawdę bardzo zainteresowani sprzedażą, czy też nie. A może jednak będą czekali na kogoś, kto się w końcu połakomi na te darmowe hektary i nie będzie miał oporów moralnych, żeby panią Y brutalnie skonfrontować z prawdą...

Moim zdaniem to Wy za mało tych siedlisk oglądnęliście. Ja nie mówię, że to, to nie jest TO. Może jest. Ale ile widzieliście? My, chcąc głupi dom kupić, oglądnęliśmy ze dwadzieścia albo i więcej (potem Andrzej oglądał sam) i... żaden nam nie odpowiadał. A takie siedlisko to większa sprawa i więcej warunków musi spełniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Ciekawam okrutnie, co wyniknie z Waszej stanowczej postawy. Czy państwo Y są naprawdę bardzo zainteresowani sprzedażą, czy też nie. A może jednak będą czekali na kogoś, kto się w końcu połakomi na te darmowe hektary i nie będzie miał oporów moralnych, żeby panią Y brutalnie skonfrontować z prawdą...

Moim zdaniem to Wy za mało tych siedlisk oglądnęliście. Ja nie mówię, że to, to nie jest TO. Może jest. Ale ile widzieliście? My, chcąc głupi dom kupić, oglądnęliśmy ze dwadzieścia albo i więcej (potem Andrzej oglądał sam) i... żaden nam nie odpowiadał. A takie siedlisko to większa sprawa i więcej warunków musi spełniać.

 

mądre słowa Agduś ....

 

 

...my szukaliśmy siedliska ....

 

 

.... dwa lata ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co wyniknie ... albo coś albo wielkie "g" ... czwartej alternatywy nie ma :wink: Obejrzeliśmy kilka tych siedlisk, nawet jadąc do NW nadprogramowo Pan z biura pokazał nam dwa, ale jednak to nie to. Tak jak mówiłam, znajdujemy takie, którym potrzebny jest albo wielki remont albo bez remontu - wielka kasa na nie! Są rzeczy, których nie możemy przeskoczyć i to mnie wqu...wia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co wyniknie ... albo coś albo wielkie "g" ... czwartej alternatywy nie ma :wink: Obejrzeliśmy kilka tych siedlisk, nawet jadąc do NW nadprogramowo Pan z biura pokazał nam dwa, ale jednak to nie to. Tak jak mówiłam, znajdujemy takie, którym potrzebny jest albo wielki remont albo bez remontu - wielka kasa na nie! Są rzeczy, których nie możemy przeskoczyć i to mnie wqu...wia!

 

No to poniekąd jest logiczne... acz bolesne...

 

Gdzieś jednak jest siedlisko idealne. I czeka! Moja koleżanka kupiła dawno, dawno temu siedlisko (też na konie :D ) z dożywotnicą. I nieźle na tym wyszła, bo owa pani mieszkała tam tylko latem, resztę roku spędzała u dzieci. Poza tym była w porządku, wymagań z kosmosu nie miała... No ale z tym można też źle trafić...

A biznes tej koleżance długo kulał i nie wiem, czy w końcu coś z tego wyszło, ale to juz całkiem inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pocieszam się tym, że nie chcę od razu wyładować kupy szmalu na wielki biznes!! Zacznę z 3-4 końmi i jakimś niedużym domkiem, a co dalej zobaczymy. Jeśli będzie kulało zbyt długo, damy sobie spokój z ładowaniem kasy, a zaczniemy po prostu żyć ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...95 % ludzi lubi słuchać tych, którzy mówią to ...co oni sami chcą usłyszeć ...

 

 

 

... i wtedy zazwyczaj podejmują "nie swoje" decyzje.....

 

 

 

... na szczęście jest jeszcze te 5 % "innych", którzy przede wszystkim słuchają własnego ja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka, o której wspomniałam, popełniła zasadniczy błąd - zaczęła od kupienia siedliska w miejscu wprawdzie dosyć atrakcyjnym, ale bez zaplecza w postaci miejsc noclegowych a nawet bez jakiejkolwiek szatni czy świetlicy i od kupienia koni, które się nie bardzo nadawały do prowadzenia nauki jazdy na nich. Do tego, nie miała OSOBOWOŚCI. Wiesz, o co chodzi - do niektórych się przyjedzie na jazdę, nawet, gdy szatni porządnej nie ma, od innych się ucieka z luksusowego ośrodka. Ja tam do niej nic nie miałam, lubiłam ją i fajnie nam się gadało, ale nie umiala przyciągnąć ludzi. No i pomysłu nie miała - ani "klubu" dla zaprzyjaźnionych, pomagających i jeżdżących za pół ceny, ani luksusowego ośrodka dla wymagających i płacących grubą kasę ani nawet niczego pośredniego. A Ty masz pomysły, masz OSOBOWOŚĆ, konie kupisz sensowne i siedlisko w atrakcyjnym miejscu położone nabędziesz, zapewniając przyzwoite warunki i atrakcyjne ceny! Jesteś skazana na sukces!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...