Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Streszczenie ... w tym Agduś jest niezastąpiona! Ale jakąś marną namiastkę mogę spróbować :D

 

Najpierw było o kuchniach i jajkach ... a właściwie to o podstawkach do jajek ... później Jamles z Królikiem falami straszyli ... Piąteczka nie nadążała za tematem i przytargała ze sobą autko na wiatr, żeby mieć jakieś szanse, a Wusia narzekała, że kończy się Jej macanie łapkami obcego chopa! Ja się zastanawiałam skąd wziąć miłego kolesia, który by nade mną w czasie jazdy na księżniczce lampę grzewczą trzymał ... to chyba wszystko :roll: :D

 

Dzień dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Brazunia, widzę, że ładne streszczenie napisałaś, przydaje się praktyka z RW.

Ale RW to chyba właściwie już nie ma. :(

Tamtego RW. :(

Szkoda, to był mój pierwszy wątek, z tak sympatycznymi i fajnymi ludźmi, że aż się chciało od rana otworzyć komputer. Ech, łza się w oku kręci... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wieczornie :D wróciłam..:)

 

ja tez nie wiem czy umiałabym tam pomieszkać..ale popatrzeć mogę :D a właściwie napatrzeć za okno..

jak Froszka mówi, tak ja mam wiele różności na wierzchu..a juz te kubki dzieci do szału mnie doprowadzają..nakaz płukać lub do zmywarki..a oni ...ehh

namieszałam Braza ta kuchnią..podoba mi się..trochę się rano rozmarzyłam :roll:

taakie strony znalazłam, że szok..

 

Froszka pięknie dzis wygladasz :D tylko jakoś solo?

 

Dzień dobry po przerwie. Tak sobie czytam, zaległości nadrabiam i... jakby mój problem zkubkami! Ale ja rozwiązałam! Dzieckom kazałam wybrać po dwa kubki (TYLKO). Ja wiem, która, jaki ma. I nie wolno im pod żadnym pozorem zrobić sobie picia w innym! Jeżeli oba brudne - trudno, mają sobie same umyć! Na razie działa. My też mamy po dwa. Reszta schowana w spiżarce na wypadek gości, którzy wolą z kubka niż z filiżanki.

Do szału doprowadzały mnie tabuny kubków wypełnionych do połowy, do 1/3, do 3/4, stojące na stole, na blacie i wszędzie. A kiedy pytałam "czyje to picie", odpowiedź nieodmiennie brzmiała "nie moje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Dlatego poszłam Lost'ów oglądać ... nie nadążam :D

 

kochasz się w Sawyerze? :wink:

 

Az tak głębokie to moje uczucie nie jest, ale lubię go :D Lost'ów uwielbiam, chociaż dopiero teraz ich odkryłam i ... za cholerę pewnych rzeczy nie pojmuję ... może właśnie dlatego... :roll:

 

Wusia, w sobotę jedziemy!

A gdzie tych Lostów oglądasz? Bo my oglądaliśmy wszystkie serie, które były w naszej TV. Na razie skończyło się na wyjeździe z wyspy i zastanawiam się, jak to można dalej ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streszczenie ... w tym Agduś jest niezastąpiona! Ale jakąś marną namiastkę mogę spróbować :D

 

Najpierw było o kuchniach i jajkach ... a właściwie to o podstawkach do jajek ... później Jamles z Królikiem falami straszyli ... Piąteczka nie nadążała za tematem i przytargała ze sobą autko na wiatr, żeby mieć jakieś szanse, a Wusia narzekała, że kończy się Jej macanie łapkami obcego chopa! Ja się zastanawiałam skąd wziąć miłego kolesia, który by nade mną w czasie jazdy na księżniczce lampę grzewczą trzymał ... to chyba wszystko :roll: :D

 

Dzień dobry :D

No i nie mogłam od tego streszczenia zacząć? Dwie strony prawie przebrnęłam, zanim do niego doszłam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadążałam.. :D wysłałam Brazi pojazd, by mogła szybko zwiać :D

 

Agduś, u mnie ta metoda z kubkami nie przechodzi..chyba poprostu zrobię szafki na klucz i tylko po jednymnaczyniu pod ręką..tylko, że wtedy to jeszcze zarobię tytuł klucznicy..i będe co chwila chodzić i szykać klucza..nie wiem co lepsze.. :D

 

mąż mówi, że dostał atrakcyjnieszą ofertę na dach z robena..a już było ustalone, że nibra..ja oszaleję..jak trudno podjąć decyzję..od swiąt siedzimy w dachach..raatunkuu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadążałam.. :D wysłałam Brazi pojazd, by mogła szybko zwiać :D

 

Agduś, u mnie ta metoda z kubkami nie przechodzi..chyba poprostu zrobię szafki na klucz i tylko po jednymnaczyniu pod ręką..tylko, że wtedy to jeszcze zarobię tytuł klucznicy..i będe co chwila chodzić i szykać klucza..nie wiem co lepsze.. :D

 

mąż mówi, że dostał atrakcyjnieszą ofertę na dach z robena..a już było ustalone, że nibra..ja oszaleję..jak trudno podjąć decyzję..od swiąt siedzimy w dachach..raatunkuu...

My mamy różne kubki - każdy inny, więc łatwo poznać, czy ktoś pije ze swojego, czy z cudzego. Na razie to działa. Wprawdzie podnoszą się głosy buntu, gdy któraś stwierdzi, że oba jej kubki są brudne, ale tłumię w zarodku. Bezlitośnie!

 

A z tymi dachami, to ja Cie doskonale rozumiem. Dla pocieszenia dodam, że to przejdzie. I za jakiś czas (wcale nie taki długi) nawet nie pomyślisz o tym, z jaiej firmy masz dach i dlaczego akurat ten. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas z kubkami jak u Agduś, a nawet bardziej. :lol:

My z Mężem po 2 (1 do kawy, 1 do herbaty), chłopaki - WYŁĄCZNIE po jednym! I wszelkie próby używania innych tłumiłam też bezlitośnie. Teraz już przyzwyczajeni, każdy szuka za swoim kubkiem, więc to naprawdę dobre rozwiązanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z kubkami jest u mnie przegrana, tylko ja wiecznie stoje nad zlewem i myje SWOJE filiżanki, Szanowny Pan jak jest, pija z jednego i myje sam ... całą resztę bajzlu robi córcia ... wiecznie Jej mało. Czekam, kiedy Katma zacznie pić z kubków... może wtedy będzie też myła... :roll:

 

Wiosna idzie !!!! :D Kjójik prawdę gada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...