Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

 

okrutnie mocny, choćby okowita

 

faktem jest że jeszcze nie wróciłem,

ale to dlatego, ze urlopu nie było :roll:

 

Zobaczymy, czy wrócisz. 8) :wink: :D

 

Dzień doberek wszystkim, kolejny piękny dzionek wstaje! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co wszyscy z tym słońcem :o Ni hu hu go nie widze :-?

 

Cześć :D

 

Autorko Szanowna ... no ja to się taka dopieszczona czuję że łojej!!!!!!! Chociaż .... osobiście nieśmiało myślę, że mogłam sobie po Depsi i Chefie'm bardziej pojechać .... no co.... :oops: Chociaż raz ... nooo .... :wink:

 

Tłumaczenie Świtezianki w ogromnym skrócie: facet to świnia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie Świtezianki w ogromnym skrócie: facet to świnia!!!!

No popatrz! Takie to proste! I po cholerę było tyle pisać, jak można było tak krótko?

To ja poproszę o równie oszczędne streszczenie "Uroczyska". Albo wiecie co? Ja Wam zapodam streszczenie reszty "Uroczyska" i nie będziecie tracić czasu na czytanie tych dłużyzn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wszyscy z tym słońcem :o Ni hu hu go nie widze :-?

 

Cześć :D

 

Autorko Szanowna ... no ja to się taka dopieszczona czuję że łojej!!!!!!! Chociaż .... osobiście nieśmiało myślę, że mogłam sobie po Depsi i Chefie'm bardziej pojechać .... no co.... :oops: Chociaż raz ... nooo .... :wink:

 

Tłumaczenie Świtezianki w ogromnym skrócie: facet to świnia!!!!

 

:evil: :evil: nioooo kuuurna..jak jusz to knur..nie świnia wis :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie Świtezianki w ogromnym skrócie: facet to świnia!!!!

No popatrz! Takie to proste! I po cholerę było tyle pisać, jak można było tak krótko?

To ja poproszę o równie oszczędne streszczenie "Uroczyska". Albo wiecie co? Ja Wam zapodam streszczenie reszty "Uroczyska" i nie będziecie tracić czasu na czytanie tych dłużyzn!

 

Niech Cie ręka boska broni .... a nawet boskie ręce !!!!!!

 

Ja też nie wiem, po ki gwizdek ten wieszcz tak się wysiłał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza - po mnie jeździć chcesz, tak? :evil:

Czekaj, zobaczysz, czego dosypię do wywaru nastepnym razem, hehe. :evil: :p :lol:

 

Agduś - no jak to streszczenie? No jak??? Może jeszcze zrobisz jak ongiś mój fizyk mawiał: na cholerę te wszystkie książki. Zrobiliby wykres stanu majątkowego bohaterów, wykres stanu uczuciowego i starczyłoby!!! :lol: :lol: :lol:

No ja się na takie wymysły NIE ZGADZAM. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykresów robić nie będę, bom nie matematyczka, a co do streszczenia, to się jeszcze zastanowię.

Zwariowany dzień dzisiaj mam - najpierw Madzia do szkoły, Małgo do przeedszkola, Wero do Krakowa na plan zdjęciowy (jak to brzmi! :roll: ), prosto stamtąd po Magdę na basen, do domu, nakarmić Magdę, zaprowadzić ją na angielski, odebrać Małgo (świeżo upieczoną mężatkę), zamówić kwiatki dla pań na jutro, bezskuteczne poszukiwania czegoś innego niż cukierki dla dziewczynek z przedszkola, odebrać Magdę z angielskiego i do domu, chwila przerwy i zaraz jedziemy do Andrzejowej firmy przewozowej oglądać tynki strukturalne. W dodatku z jedną jestem ciężko pokłócona, druga ma zły dzień, tylko trzecia jest wesoła - cóż się dziwić, skoro właśnie wyszła za mąż, właśnie z najbardziej zabałaganionego pokoju w domu dobiegają odgłosy świadczące o tym, że ktoś kogoś usiłuje zamordować. I wzajemnie. A ja śpiąca niemożebnie jestem i nie mam ochoty interweniować. Suka od tygodnia zwariowała i co nocy około 3 zaczyna piszczeć, żeby ją wypuścić. Dzisiaj to jej chyba krzywdę zrobię, jak zacznie skowyczeć! Jedno je, drugie z rykiem poszło do swojego pokoju, trzecie siedzi wściekłe, ale to stan normalny w tym przypadku i nawet gwiazdorstwo telewizyjne tego nie zmieni. Dobrze, że przynajmniej meteoropatką nie jestem, bo pogoda do dupy,więc pewnie jeszcze i to by mnie dopadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam, a jak to - Małgo za mąż? :o :lol:

I kim jest szczęśliwy żonkoś? :lol:

 

I w ogóle to chyba po prostu czasami są takie dni... :-?

 

Cos na niespanie i pociechę małą. :wink:

 

http://lh3.ggpht.com/_GTV6jvY2trY/Rs_eRlKdSCI/AAAAAAAAAaA/XMjJjkXU-C8/07713198a.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza..taką pogodę trzeba przespać..

nawet internet wolniejszy niż ślimak :roll:

--------------------------------------------------------

Jak zbudowana jest łyżka wojskowa?

Bardzo łatwo - z drążka prowadzącego i komory zupnej. :D

-------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...