Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

U mnie ślicznie!!!! Podmucham trochę w Waszą stronę, to może chociaż odrobina dojdzie :D

 

Agduś, zwiozdę od nas pozdrów, zastanawiam się, czy już o autograf nie wystąpić, bo później się nie dopcham :roll: Siostrzykom zwiozdy duże buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie ślicznie!!!! Podmucham trochę w Waszą stronę, to może chociaż odrobina dojdzie :D

 

Agduś, zwiozdę od nas pozdrów, zastanawiam się, czy już o autograf nie wystąpić, bo później się nie dopcham :roll: Siostrzykom zwiozdy duże buziaki :D

 

U nas samo dmucha, więc sie pooda zmienia. Niestety znacząca przewaga chmur nad słoneczkiem :(

 

A ze zwiozdą to jestem na wojennej ścieżce od dłuższego czasu. Pozdrowienia mogę przekazać. Młode wycałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, roztomili. :D

U nas i słonko było i wieczorkiem chwilka deszczyku.

Teraz wyraźnie zimno na dworze, pewnie nawet jaki przymrozek w nocy będzie. :-?

 

Ale co tam damy radę! :D

Najważniejsze, że kominek rośnie. :D

 

No to ja dumna bardzo, że zwiozda u nas reklamuje. 8)

Kto wie, kto wie, może to naprawdę trzeba zawczasu autograf brać. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ze zwiozdą to jestem na wojennej ścieżce od dłuższego czasu.

 

A ja myślałam, że to tylko ze mnie taka franca wojująca jest... :wink:

Do pięt mi nie dorastasz! Ty jesteś anioł, nie matka w porównaniu ze mną! Ja jestem wredna - wymagam, żeby w swoim pokoju sprzątała, żeby robiła coś w domu, żeby się uczyła, żeby lekcje odrabiała, żeby nie pyskowała... I w dodatku wymagam w sposób wstrętny, bezwzględny, nie dający się zbajerować.

 

A zdjęć gwieździe nie zrobili :evil: Na próżno jechałam z całym babińcem do Krakowa :evil:

Panienka zapodała mi, kiedy byłam podpisac umowę na występ w tym odcinku, że w poniedziałek trza przyjechać, żeby zrobili jej aktualne zdjęcie. Zapomniała dodać, że w poniedziałki dzieją się dantejskie sceny, bo tłumy pchają się na casting. Na schodach stali, w wielkiej sali się kłębili... A panienka rozłożyła rączki bezradnie, że "się nie da"! Nie mogła mi tego powiedzieć wtedy? Taż bym się nie pchała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa dziękuję..

mieliśmy casting na ekipy..super było..

panowie lepiej zadbani od inwestorów, bryka..solarium, złoto ..

jeden przyszedł i powiedział, że wystarczy powierzchnie podłóg x 3 do 4 i mu wyszło dobry hektar.. i na co nam przyszło..z torbami pójdziemy..

drugi jkiś normalniejszy - ale czasowo nie bardzo teraz,

trzeci zaś normalnie liczył szer x wys ciekawe czy zgodza sie nam rachunki.. powiedzielismy, że chcemy jego prace zobaczyć..zobaczymy.. :roll:

czwarty- no poprostu nie stac nas :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że oni nie odliczają otworów okiennych. Nasi tak liczyli. Usiłowaliśmy protestować, ale obecna przy tym ekipa ogólnobudowlana stwierdziła, że "tak się liczy". No niby fakt, że z obrobieniem okien więcej roboty niż z płaską powierzchnią... Trochę utargowaliśmy, ale zasada pozostała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliśmy casting na ekipy..super było..

panowie lepiej zadbani od inwestorów, bryka..solarium, złoto .

:lol: dobre :lol:

 

Nooo, też się uśmiałam :D To na pewno byli tynkarze, a nie "cinkciarze" :roll: :D

 

Anjamencia, późno, ale dmucham, masz Kochana:

 

http://www.wiw.pl/biblioteka/encyklopedia/hasla/pict/chaos_deterministyczny_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...