Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piątka, Ty jej nie kuś, bo jej NIE WOLNO robić teraz żadnego remontu! :evil:

Ma odkładać kasę na siedlisko, a nie na głupoty przepuszczać!

W końcu, żeby nie wiem co robić, to i tak będzie to nadal pomieszczenie wielkości chusteczki do nosa i zawsze, ale to zawsze, będzie to widać. :-?

Wszelki trud włożony w jej przeprojektowanie, jest daremny, a do tego szkodliwy finansowo. :evil:

 

Dandi - to piękna, chociaż smutna historia. :roll:

Ja odkąd pamiętam wychowywałam się z psem - w końcu jestem córką myśliwego. :D

Psy nieźle znam i są dla mnie bardzo ważne, choć nie stanowią głównej treści mojego życia - znana treserka Victoria Stilwell zawsze powtarza, że najczęściej popełniany błąd to uczłowieczanie zwierząt, traktowanie ich jak dzieci i oczekiwanie, że zwierzęta te dzieci zastąpią, skoro one wyrosły i już nie trzymają się maminej spódnicy. Pies to pies, nie człowiek. Potrzebuje jasnej hierarchii w stadzie i jasnych zasad. Odpłaca za to szczerym przywiązaniem, wiernością i miłością.

Ale powiem Wam - koty są też przekochane. Kiedyś myslałam, że to tylko cwane sierściuchy, ale to nieprawda. Też kochają, nie lubią, są przywiązane do kogoś z rodziny - całkiem jak pies. Tyle, że nie leży w ich naturze tak żywiołowe okazywanie uczuć, jak to bywa u psów. :roll:

Się rozgadałam... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum stricte budowlanym twierdzenie, że remont łazienki to głupota jest oznaką albo wielkiej odwagi albo ... ryzykanctwa :D :wink:

 

Piąteczko, dzięki! Przeliczyłam: moja łazienka ma wielkość męskiej chustki do nosa - całe 2,20m2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja uważam że taka albo żadna! Możesz przerobić mieszkanie na taką łazienkę albo kupic siedlisko i się wyprowadzić. Trzeciej możliwości nie widzę!

 

I spróbuj tylko się za remonty jakieś brać :evil: :evil: :evil: Już z tą wymianą mebli w kuchni przegięłaś i nie rozumiem, dlaczego Ci darowaliśmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja uważam że taka albo żadna! Możesz przerobić mieszkanie na taką łazienkę albo kupic siedlisko i się wyprowadzić. Trzeciej możliwości nie widzę!

 

I spróbuj tylko się za remonty jakieś brać :evil: :evil: :evil: Już z tą wymianą mebli w kuchni przegięłaś i nie rozumiem, dlaczego Ci darowaliśmy!

 

Bo wszyscy byli tak zaintrygowani tym, co mi do łba przyjdzie, że nie zdążyli zareagować odpowiednio :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździku, mój ocynkowany Przyjacielu, odnosze dziwne wrażenie, że całe moje mieszkanie ma mniejszą powierzchnię niż ta łazienka :-? :wink:

 

kurde ... ale Cię rozciągnąłem tym zdjęciem :o :o :o

Nooo, co prowda, to prowda!

 

Jest wyjście: pisac beleco, bele na następna stronę :D

 

(tak się bije rekordy :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...