Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

sluchaj dziewczyn, bo ci dobrze radza

"zrob" te lazienke tylko tak, zeby byla przyzwoita i "zdolna" do sprzatania - minimum nakladu kasowego , troche kreatywnosci i cos wymyslisz

zawsze mozemy ci pomoc

na brak fantazji nie mozemy narzekac

i tak nie zrobisz z niej tego, co chcialabys zrobic, wiec po co sie meczyc i placic , skoro nie ma satysfakcji gwarantowanej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, słuchaj mądrych rad! Zostałaś przegłosowana w sprawie łazienki - ŻADNEGO REMONTU!

No chyba, że chcesz stracić dobrą opinię w naszych oczach!

Los jest złośliwy - wiesz sama - na pewno dostaniesz kredyt dokładnie w dniu, kiedy pierwszy raz spojrzysz na swoją pięknie wyremontowaną za dzikie pieniądze "łazienkę", która wcale nie stanie sie większa, wygodniejsza, bardziej ustawna. A czy ładniejsza? Zapewne tak, ale kto to zauważy? Przecież, żeby ocenić dzieło sztuki, trzeba popatrzyć na nie z odpowiedniej perspektywy, a tej nie uzyskasz nawet, gdy staniesz w otwartych drzwiach łazienki wsparta plecami o ścianę Twojego zabójczo wielkiego przedpokoju.

Masz pozwolenie na zakup puszki farby i pędzla (jeżeli go nie posiadasz). Możemy ewentualnie podarować Ci plastikowe panele z naszej blokowej łazienki (zielone są). Przywieziemy latem.

A ten pomysł z zakupami do siedliska jest genialny! Zaspokoi Twoją nieodpartą żądzę wydawania pieniędzy i z pożytkiem to będzie. Ostatecznie możesz nawet tę baterię sobie zamontować, ale zabierzesz ją potem (starej nie wyrzucaj). A tak w ogóle, to proszę siadać do komputera i projektować swoją łazienkę w siedlisku. Projekty chcemy zobaczyć tu albo w dzienniku! Będziemy tak wybrzydzać, że robiąc zmiany nie znajdziesz czasu na głupie pomysły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia, za dużo opisywania, ale z naszą łazienką nie da rady tak tylko "do sprzątania", po prostu. Nie mieliśmy kasy, żeby zrobić ją porzadnie i tak straszy brakiem miejsca, przeciekaniem itp. urokami od kilkunastu lat. Kasy za dużo wydawac nie mam zamiaru, bo mnie tego typu wydawanie nie bawi, ale coś zrobić muszę, czy tak, czy tak.

 

Miły dzionek mi się zapowiada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienki w siedlisku nie mogę projektować z tej prostej przyczyny, że jeszcze jej nie mam :D

pomieszczenie 4,4x3,7m, okno116x90 na wschodniej ścianie, drzwi osiemdziesiątki na przeciwległej ścianie, przy południowej ścianie( okno podobnie)

jutro rano pierwsza wersja, czas start 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza rozumiem co to taka niedoremontowana lazienka

mialam taka przez wiele lat , moj ex tak ja modernizowal , ze ostatecznie byla zdemolowana :lol: :lol: :lol:

chcialam ja ladnie zrobic , ale zeby byla taka, jak ja chcialam musialabym brac kredyt (coz, samotna matka z trojka dzieci nie ma lekko)

ostatecznie Frosch na moja prosbe "wygladzil" sciany , ja pomalowalam latexowa farba .dzieki temu co roku mam nowa lazienke , bo zmieniam sobie kolory .co prawda ostatni wyszedl ...strasznie (experymentowalam z synkiem, mieszajac co bylo w domu 8) :lol: :lol: ).w zalozeniu mial byc niebieski a wyszedl......sraczkowato zielony :o :lol: .depeesia moze potwierdzic :lol: :lol: :lol:

kicham to , nie robie juz remontu lazienki, o jej wyglad niech sie martwia moi nastepcy :p .najwazniejsze, ze jest czysto, sucho i...bezpiecznie :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, ło matko, skąd Ty masz te dane :o Bo to nie ta łazienka (chyba, że Twoja :wink: )

prawie jak moja, wymiary z ..... łokcia :lol:

ale to może być ta ze siedliska ....... maluj coś i sory ale pie.....l ten Twój kamerlik 8) no chyba, że cosik ciecze to pakuły, silikony albo poxipol jakiś,

a Ty na koń i szukaj farmy do wzięcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to do tego wiaderka farby pozwalam Ci dokupić jeszcze torebkę tynku gipsowego. I pamiętaj o tych panelach - nie żartuję, leżą na strychu i się kurzą.

A co do wyrzucania, to niewiele możesz, bo łazienka bez wanny i klopika to już by nie było to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...