Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Koniec przerwy obiadowej - spadam do klejenia tapet.

 

Zdjęcia zrób :oops:

Zrobię, jak będzie czemu. Na razie ta tapeta jest biała i jej właściwie nie widać. Tyle że ściana równiejsza się zrobiła. Pokój Małgosi już oklejony. W przyszłym tygodniu można będzie malować. Nie wiem tylko, którego dnia uda mi się to zrobić, bo dwa przedpołudnia na pewno mam zajęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jeszcze nie panikuję, a pogotowie to ... zapomnij!!! Nie żebym nie zadzwoniła, ale nie przyjadą :evil:

Dałam Jej codipar i eurespal - już trochę lepiej. Za 10 minut sprawdzę znowu temperaturę.

W czwartek wróciła z basenu z totalnie mokrymi włosami - w czapce, co prawda, no ale... jest tego efekt :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jeszcze nie panikuję, a pogotowie to ... zapomnij!!! Nie żebym nie zadzwoniła, ale nie przyjadą :evil:

Dałam Jej codipar i eurespal - już trochę lepiej. Za 10 minut sprawdzę znowu temperaturę.

W czwartek wróciła z basenu z totalnie mokrymi włosami - w czapce, co prawda, no ale... jest tego efekt :-?

na gorączkę tylko pyralgin w czopku serio :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jeszcze nie panikuję, a pogotowie to ... zapomnij!!! Nie żebym nie zadzwoniła, ale nie przyjadą :evil:

Dałam Jej codipar i eurespal - już trochę lepiej. Za 10 minut sprawdzę znowu temperaturę.

W czwartek wróciła z basenu z totalnie mokrymi włosami - w czapce, co prawda, no ale... jest tego efekt :-?

na gorączkę tylko pyralgin w czopku serio :roll:

 

No wiem, ale akurat nie mam ani jednego, a codipar juz Jej parę razy pomógł i to bardzo szybko.

 

Idę sprawdzić temperaturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza - jeżeli chcesz szybko obniżyć jej temperaturę do znośnych wartości weź ją pod prysznic. Ustaw letnią temperaturę wody, żeby była letnia, a nie zimna ani gorąca, i lej na nia jakieś 5 min. Wytrzyj starannie, nie pozwól, żeby jakikolwiek powiew zimnego powietrza ją w tym momencie owiał i połóż do łóżka pod lekkim przykryciem. W razie potrzeby powtórz procedurę.

Mam to opanowane, moje chłopaki w dzieciństwie mocno chorowali. Temperatura ciała spada błyskawicznie i dziecko czuje natychmiastową ulgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Depeesiu temp. juz sporo spadła - do 38,2. Na noc znowu dam Jej codipar, na wszelki wypadek, żeby spokojnie przespała noc - no chyba że nie będzie powyżej 38.

Córcia lepiej się poczuła i odstpiłam jej nasze centrum nadawania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie sobie myślę, żeby jechać. Telewfony włączone, kontakt jest. W razie co toż mogę przyjechać od razu, przy dobrym układzie za 40 min. jestem w domu.

 

Depeesiu bardzo dziękuję za troskę! Jestem Kochana Dziewczyna!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak córcia się czuje po nocy? Taki już kłopot z tymi dzieciakami, moja siostrzenica też już taka pannica, bez czapki łazi, bez rajstop i co dwa tygodnie choruje.

 

Przebrnęłam przez dziennik, ale nie dam rady przeczytać wszystkich komentarzy. Szkoda, że z budową musisz się na razie wstrzymać, ale nie ma tego złego. Przynajmniej masz więcej czasu, żeby siedzieć na forum i innych dopingować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak córcia się czuje po nocy? Taki już kłopot z tymi dzieciakami, moja siostrzenica też już taka pannica, bez czapki łazi, bez rajstop i co dwa tygodnie choruje.

 

Przebrnęłam przez dziennik, ale nie dam rady przeczytać wszystkich komentarzy. Szkoda, że z budową musisz się na razie wstrzymać, ale nie ma tego złego. Przynajmniej masz więcej czasu, żeby siedzieć na forum i innych dopingować :)

 

Nie ma tego złego ... jak mawiają starzy Górale :D :wink:

Mam tylko cały czas nadzieję, że przyszły rok będzie u mnie "budowlany" :D

 

A córcia to się tak po basenie załatwiła - nie zdążyła włosów wysuszyć (bo prędko, prędko, czasu nie ma :evil: - niestety, to słowa nauczycielki) no i efekt jest :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko cały czas nadzieję, że przyszły rok będzie u mnie "budowlany" :D

 

Tak wlasnie bedzie .

Przeciez wszyscy Ci tego zyczymy.

Jesli trzeba to dam nawet w intencji :D :p

 

Ta intencja to niegłupi pomysł - podejrzewam, że podobnie jak ja nie za często zawracasz głowę Panu Bogu, to jest szansa, że wysłucha :D

 

A jak oglądam "Wdzięczne" domki innych Forumowiczów to aż mnie skręca, że mój się tak jeszcze nie pnie!!! I zazdraszczam Im bardzo pozytywnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrów od nas Karlę.

Ja daję nurofen, bo działa też przeciwzapalnie.

Moje starsze też chodzą na basen. Przedszkolaki suszą mamy dyżurne i panie, więc wychodzą suche. Wero suszy się sama więc... wraca w czapce.

Ostatnio dowiedziałam się, że "basen" się zgodził, żeby mamy dyżurne popływały gratis w ramach dyżuru! Do tej pory często bywałam dyżurną, ale skoro tak, to chyba wpiszę się tam na etat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...