Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyleciałam, obiad postawiłam i padłam. Nogi mi wlazły w... podniebienie!

Małgo zdobyła jedno z trzech pierwszych miejsc i będzie reprezentowała przedszkole na konkursie gminnym!

Wiecie, że pożegnać się z bankiem jest też trudno? Stówka za usunięcie wpisu z hipoteki i bliżej nieokreślony czas oczekiwania aż sąd raczy dokonać tego usunięcia. Przy okazji zaliczyłam dodatkowy kurs na trasie sąd - bank - sąd, bo w sądzie nie da się wpłacić :evil: A potem zadzwoniła do mnie miła pani z banku i poinformowała, że dostała pismo, w którym napisaliśmy, że rezygnujemy z konta u nich. Łaskawie oceniła, że pismo jest prawidłowo napisane, a potem rzekła, że podpisy musza być notarialnie potwierdzone. Zamilkłam na moment i zagotowałam się. No chyba ją pogięło! :o Będziemy notariuszowi płacić za poświadczenie podpisów, żeby zrezygnować z konta! :o A takiego! :evil: Na szczęście pani rzekła po chwili, że możemy to załatwić w dowolnym oddziale banku (jeden jest w Niepołomkach). To nie mogła od tego zacząć?

Odwiedziłam też US w Wieliczce i też się zdziwiłam. Pani była miła, nie mogę narzekać. Oglądnęła przywiezione dokumenty i stwierdziła że lepiej by bylo, gdbym niektóre z nich dała w formie kopii, bo ona "sobie po nich popisze". No zgoda, niech pisze, jeśli musi, rozumiem, że lepiej byłoby dać kopie, bo oryginały wolimy mieć niepopisane. Tylko że w tym momencie zapadła krępująca cisza. Wywnioskowałam, że powinnam zrobić te kopie. Za mną stało ksero. No niech jej będzie - nie musi kserować, bo to mój biznes, ale... W sądzie bez gadania mi skserowała ino zapłacić musiałam. I tak jest OK. A z US musiałam biec do najbliższego punktu ksero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

zawsze można wyskrobać prośbę do prezesa sadu coby się przyspieszyło wpisywanie i wypisywanie hipoteki :wink: buziaki pełne słońca :D

Adguś - za jakiś miesiąc (tak nam powiedzieli w Sądzie - my chcieliśmy złożyć oba te pisma od razu) po złożeniu wniosku o wpis do hipoteki, napiszcie pismo do prezesa sądu - naprawdę to przyśpieszy. U nas to w ten sposób trwało 2 miesiące. Normalnie czeka się rok :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

Ponieważ od jutra zaczyna się u mnie w pracy szał przedświąteczny już dziś ...

 

 

http://www.umcs.lublin.pl/images/media/Samorzad.Studentow.Wydzialu.Prawa.i.Administracji/wielkanoc1.jpg

 

Dużo słońca, uśmiechu na twarzy, obfitości na wielkanocnym stole oraz rodzinnej atmosfery ...

 

Justyna i Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

zawsze można wyskrobać prośbę do prezesa sadu coby się przyspieszyło wpisywanie i wypisywanie hipoteki :wink: buziaki pełne słońca :D

Adguś - za jakiś miesiąc (tak nam powiedzieli w Sądzie - my chcieliśmy złożyć oba te pisma od razu) po złożeniu wniosku o wpis do hipoteki, napiszcie pismo do prezesa sądu - naprawdę to przyśpieszy. U nas to w ten sposób trwało 2 miesiące. Normalnie czeka się rok :evil:

:o :o :o :o :o

Wyskrobałam takie pismo. Mam się po świętach pytać, czy prośba została uwzględniona.

Jakie dwa miesiące czy rok?????? Bez tego nie dostaniemy drugiej transzy, a bez niej nie kupimy samochodu!!!

Przeca oni te wszystkie księgi mają w komputerach, to ile może trwać wykreślenie hipoteki??? No bez jaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...