Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Brazunia a jak córcia, mam nadzieję że lepiej sie czuje :lol:

 

O już tak!! Dzięki za troskę!! Potrzymam Ją jeszcze w domu - nie wiem albo do środy, albo w ogóle do końca tygodnia - zobaczymy!!

A Twoje Bąble jak, zdrowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A Twoje Bąble jak, zdrowe??

 

No powiedzmy że zdrowe :lol:

Teraz walczę z anemia u małego, bo za szybko rosnie, dostaje żelazo ale jakoś ta hemoglobina ciagle spada :roll:

Teraz ma dostawać podwójne porcje mieska i żółtko z jajka, szpinak, sok z buraka. Tylko on akurat za tym nie przepada woli ziemniaki :roll:

I po takiej diecie jak on ma nie rosnąć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moja Karlita to już aka dumna i blada chodzi, że hej!!! No bo w końcu pozdrówka z całego kraju do Niej nadchodzą, a moje dziecię osobiste uwielbia być ... popularna!!!!

 

Oczywiście, że przekażę - Ona dobrze wie, kto to jest Ciocia Depeesia i że obok stadniny koni mieszka :wink: :D

 

 

 

Ullerciu to życzę powodzenia w walce z anemią - co to qurczę jest, niby człowiek niczego dziecku nie żałuje, a ta franca się jednak przypałęta :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia dokładnie tak jest jak mówisz ale nic nie poddam sie bez walki :lol:

Będę karmic tym mięskiem i szpinakiem i zobaczymi co z niego wyrośnie :roll: :lol:

 

Pozdrów córcię, niech się nie daje żadnym takim wiruskom :wink:

 

Dzięki, pozdrowię! Ucałuj Bąble :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ullercia, jakby co, to dawaj mnóstwo pietruszki (i zielone, i korzeń) i jeszcze sok z pokrzywy na świeżo wyciskany - czyni cuda!!! Ja wiem, że teraz o to ciężko, ale może gdzieś jeszcze Ci się trafi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam czosnek. Domownicy również nie grymaszą. Ale fakt jest jednak okrutny, nawet pot potem cuchnie okrutnie :lol: :lol: Rozumię Twoją córkę Brazia :wink: :lol:

My jemy dużo czosnku. W potrawach, szczególnie lekko podsmażony, staje się mniej uciążliwy. Ale pilnuję by czasem nie wyczosnkowac nas przed jakąś wizytą czy wyjsciem z domu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo odpowiadała mi czeska kuchnia, bo czosnku nie skąpili. Na przykład taka zupa rajska jest świetna, gdy się doda czosnku! Praktykuję to teraz. Albo czesneczka - rewelacja! Chociaż ja musiałam wybierać z niej pokrojoną w kosteczkę szynkę, to i tak mi smakowała. TYlko nie rozumiem, dlaczego Andrzej do dziś opowiada o podróży z Welkich Losin do Karlowa po wyśmienitym obiedzie, kiedy to obie z moją ciocią raczyłyśmy się czesneczką, jak o wojnie!

Czesi nawet robili wyśmienity jogurt z czosnkiem! Americkie brambory też chyba pachniały czosnkiem. A jeżeli nawet nie, to w mojej wersji pachną.

Czosnek z ogórków jest pyszny! Dlatego, jeżeli robię ogórki, to z dużą jego ilością - są bardziej charakterne. A grzanki czosnkowe! Albo chleb w jajku, oczywiście z czosnkiem! I jeszcze pizza spinacze, oczywiście też z czosnkiem. I spaghetti spinacze jw.

A czosnek upieczony nad ogniskiem na patyku traci swój zabójczy zapach.

Ale się zaczosnkował wątek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czosnek fajny jest 8) :D

Pamiętam jak mój młodszy brat (9lat róznicy) zaprosił na grilla nową laskę, która jak się okazało nie lubiła ani czosnku ani śledzi :o :evil: ...niestety nie przypadła do gustu ani mnie, ani mojej starszej bratowej, więc jedzonko było moooooocno czosnkowe - właściwie wszystko nim zalatywało :-? ...a do tego sałatki śledziowe w dużych ilościach - wiem, że śledź do grilla jak kwiatek do kożucha...ale co tam :wink: :lol: :lol: wesoło było :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrowionka dla Karlusi! :D...niech się dziewczyna porządnie wykuruje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooooooooooooooooooooooooooooo???????????????

Dopiero wstałaś?????????????????????????????????

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Eeee, nieeee!! Trochę wcześniej, ale miałam parę rzeczy do zrobienia!!! Zdążyłam tylko szybciutko życzenia Barbórkowe złożyć i uciekłam. Teraz dopiero mam trochę czasu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...