Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczor :D

podsiadłam na chwilę, :lol: teraz to i strach kapiel brać, bo można nie powrócić, ale udało mi się.. :wink:

Brazunia potrzebuje programu bo talent ma..ja sobie nawet nie próbuję wyobrazić jak wypracowałaby i wypieścila swoj domek .. gdyby tylko mogła już pomarzyć konkretniej..trzymam kciuki

i ja też usycham już za tą moją kuchnią w realu..

a ogród to sobie mogę narazie jako makietę wylepić z papieru :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniom ogólnie kwiatki chyba nie przeszkadzają :roll: :wink:

 

Potrzebuję, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będe jeszcze długo i namiętnie potrzebować :-?

zamiast przesiadywać na forum i robić gratisowe łazienki rusz, że tak powiem :oops: dupsko i po wsiach polataj czy nie mają łąki na zbyciu 8)

 

mam jeszcze jedno pytanko, ale nie będę już bardziej dręczyć :oops: 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój czas dobiega końca ... powoli przestaje mi się chcieć "chcieć" :-? A te ciała niebieskie to obracają się trochę nie w tą stronę, w którą ja bym chciała :-? :wink:

 

Eeeee, dobra, nie ma co narzekać!

 

nawet tak nie mów.... ja o kredyt walczyłam 7 lat.... bo jeden z banków(omyłkowo) umieścił mojego męża w Biku . Brakowało siły, ale nigdy się nie poddałam...Nie poddawaj się braza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja nie chcę znowu popadać w rozpacz, ale ... miejsce, które znaleźliśmy to nie jest to pokazane w dzienniku. Jest inne, cudowne i wspaniałe - takie, które chcę mieć!!! A wszystko idzie jak po grudzie, kobieta czeka zniecierpliwiona i w końcu cholera Ją weźmie i da sobie z nami spokój, bo umowę przedwstępną mamy do 15.kwietnia!! A banki się qurwa zastanawiają :evil: Wszystko jest, każdy duperelny dokumencik mają i myślą nadal!!!

Jamlesik, co mi po samej łące??? Konia mam gdzie trzymać, jeździć na nim mam gdzie, to co??? Ja chcę mieć tylko ten swój kawałek świata - naprawdę piękny kawałek, o którym wiem, że jest moim miejscem wymarzonym! I przez pierd%$^^#@ fochy banków (a właściwie ludzi w nich pracujących) wpadam w tej chwili w totalne zniechęcenie!!! Agduś miała rację - ja qurwa wysiaduję ten kredyt, ale nic mi się nie chce innego robić, wszystko mi zwisa! Jeśli to miejsce nie będzie nasze, to ... rezygnuję ze wszystkiego!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja nie chcę znowu popadać w rozpacz, ale ... miejsce, które znaleźliśmy to nie jest to pokazane w dzienniku. Jest inne, cudowne i wspaniałe - takie, które chcę mieć!!! A wszystko idzie jak po grudzie, kobieta czeka zniecierpliwiona i w końcu cholera Ją weźmie i da sobie z nami spokój, bo umowę przedwstępną mamy do 15.kwietnia!! A banki się qurwa zastanawiają :evil: Wszystko jest, każdy duperelny dokumencik mają i myślą nadal!!!

Jamlesik, co mi po samej łące??? Konia mam gdzie trzymać, jeździć na nim mam gdzie, to co??? Ja chcę mieć tylko ten swój kawałek świata - naprawdę piękny kawałek, o którym wiem, że jest moim miejscem wymarzonym! I przez pierd%$^^#@ fochy banków (a właściwie ludzi w nich pracujących) wpadam w tej chwili w totalne zniechęcenie!!! Agduś miała rację - ja qurwa wysiaduję ten kredyt, ale nic mi się nie chce innego robić, wszystko mi zwisa! Jeśli to miejsce nie będzie nasze, to ... rezygnuję ze wszystkiego!!!!

chyba se jaja robisz :evil:

dreptaj do tych bankierów, dzwoń , pytaj aż im się będzie słabo robić na Twój widok 8)

spróbuj może przedłużyć tę umowę wstępną, ten kredyt w końcu dostaniesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazulka no już cichutko Słońce dobrze bedzie zobaczysz naprawdę musi być i bedzie molestuj banki choćby i dwa razy dziennie pytaj grzecznie acz stanowczo kiedy bedzie odpowiedź nie wahaj się wołać od razu kierownika i nie dawaj zbyć i zobaczysz będzie dobrze będzie zaświeci słoneczko w Twoich stronach :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...