Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No masz szczęście :lol: :lol:

ja już od bladego świtu na nogach i jakbym się dowiedział żę dopiero wstałąś to chyba bym się załamał :lol:

 

To nie będę Cię załamywać... :wink:

Zwykle wstaję wcześnie - córcia+szkoła - ale mała w domu to i trochę dłużej mogę polegiwać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza a wypróbuj stary dobry sposób: jabłko nabijasz 4 gwoździami ale takimi prawdziwymi żelaznymi. Po 24 godzinach wyjmujesz gwoździe mała je oblizuje a jabłko zjada nie wiem jak ale działa.. ponoć kwasy jabłkowe wytracają jakieś tam związki żelaza a wit c sprawia że jest bardzo dobrze przyswajalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza a wypróbuj stary dobry sposób: jabłko nabijasz 4 gwoździami ale takimi prawdziwymi żelaznymi. Po 24 godzinach wyjmujesz gwoździe mała je oblizuje a jabłko zjada nie wiem jak ale działa.. ponoć kwasy jabłkowe wytracają jakieś tam związki żelaza a wit c sprawia że jest bardzo dobrze przyswajalne

 

Pierwszy raz słyszę!!! Sprawdziłaś ten sposób? Może i coś w tym jest, ale nie wiem czy gwoździe z czystego żelaza są towarem osiągalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czosnek fajny jest 8) :D

Pamiętam jak mój młodszy brat (9lat róznicy) zaprosił na grilla nową laskę, która jak się okazało nie lubiła ani czosnku ani śledzi :o :evil: ...niestety nie przypadła do gustu ani mnie, ani mojej starszej bratowej, więc jedzonko było moooooocno czosnkowe - właściwie wszystko nim zalatywało :-? ...a do tego sałatki śledziowe w dużych ilościach - wiem, że śledź do grilla jak kwiatek do kożucha...ale co tam :wink: :lol: :lol: wesoło było :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrowionka dla Karlusi! :D...niech się dziewczyna porządnie wykuruje :D

I co? udało Wam się laskę przegonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałam, że bank przesłał polecenie wstrzymania egzekucji do komornika :D To ta radosna wiadomość - smutniejsza jeste taka, że grudzień niestety jeszcze będzie obciążony, gdyż biuro emertytalne realizuje tylko zgłoszenia te do 25-go poprzedzającego miesiąca!!! No cóż, ale i tak jest lepiej!!!

 

Reyzel nareszcie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czosnek fajny jest 8) :D

Pamiętam jak mój młodszy brat (9lat róznicy) zaprosił na grilla nową laskę, która jak się okazało nie lubiła ani czosnku ani śledzi :o :evil: ...niestety nie przypadła do gustu ani mnie, ani mojej starszej bratowej, więc jedzonko było moooooocno czosnkowe - właściwie wszystko nim zalatywało :-? ...a do tego sałatki śledziowe w dużych ilościach - wiem, że śledź do grilla jak kwiatek do kożucha...ale co tam :wink: :lol: :lol: wesoło było :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrowionka dla Karlusi! :D...niech się dziewczyna porządnie wykuruje :D

I co? udało Wam się laskę przegonić?

 

no ba 8) :D ...

nie pasowali do siebie :roll: :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałam, że bank przesłał polecenie wstrzymania egzekucji do komornika :D To ta radosna wiadomość - smutniejsza jeste taka, że grudzień niestety jeszcze będzie obciążony, gdyż biuro emertytalne realizuje tylko zgłoszenia te do 25-go poprzedzającego miesiąca!!! No cóż, ale i tak jest lepiej!!!

 

Reyzel nareszcie!!!!

 

No to super Brazunia!!! To i tak bardzo dobra wiadomość, prawda ? W całej tej chorej sytuacji jeden miesiąc ze świadomoscią, ze jest ostatnim - jakoś przełkniesz :D

 

A jeszcze tak w kwestii porad lekarskich - mam częste problemy z gardłem i ostatnio pomogło mi ( o dziwo :o bo zawsze lekki ból konczy się natychmiast anginą albo ostrym zapaleniem strun głosowych ) płukanie gardła roztworem z płynem Lugola.

Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałam, że bank przesłał polecenie wstrzymania egzekucji do komornika :D

 

To sie ciesze .

Jak ktos napisal ten miesiac szybkozleci , poza tym swiateczny jest , wiec i tak bys sie niczym nie zajela.

Poki co odpoczywaj przed budowa.

:p :p :p

Lubie dobre nowiny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...