Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zadane nie do końca wykonały (musisz popracować z tą agenturą :wink: ), bo dupsko ruszyłam dopiero przed 8 :D Ależ one mają parę w tych dziobach i gardłach :o A jedna to nawet chyba samobójstwo chciała popełnić, bo usiadła na parapecie w ... pokoju, w którym spała Katma!!!! Ło matko, nie przypuszczałam, że moja psuka ta szybka jest, mało z oknem nie wyleciała :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.filizanka.pl/files/pics/200809/13/48cc01c48994e2.jpg

 

Ale cuuudoooo!!!! Uwielbiam taki kształt filiżanek!!!

 

...nie dziwię Ci się ... bo są jak kielichy mszalne :lol: :lol: :lol:

 

... pamiętasz wspomnienia z zakonu ? :wink:

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/bb0aa9d8.jpg

 

... tylko nie pamiętam, która to Ty :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak bum cyk cyk się złożymy i przyjedziemy z pudłem wypchanym słomą i filiżankami, tylko kobito się musisz sprężyć i kupić coś wreszcie... :)

 

nawet na ten cel przeznaczę kilka dni urlopu żeby osobiździe zobaczyć jak z filiżanek się pije na Twoich włościach ;)

 

pozdrawiam niestety już po weekendowo :(

 

ale udany weekend był to i nie mam w sumie co narzekać

szkoda tylko że taki krótki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździk, przeca ja zdjęcie robiłam, nie mogę na nim być !! Za to Ty to jesteś ta druga z lewej, nieźle się zakamuflowałeś ... ehhhh ... to były czasy...

 

Anoleiz, nareszcie :-? :D

 

Depsia mi zamek sprezentuje,żeby było jak w Agdusiowym "Uroczysku" :o :D

 

Glamourcia, no pędzą, a ja się ciesze!! Zrób zdjęcia tej kuchni, bo się zwinę z ciekawości!!!!!

 

P.S. Trzymam za słowo z tymi filiżankami - pamiętajcie - Małgoś, słowo rzekłaś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździk, przeca ja zdjęcie robiłam, nie mogę na nim być !! Za to Ty to jesteś ta druga z lewej, nieźle się zakamuflowałeś ... ehhhh ... to były czasy...

 

Anoleiz, nareszcie :-? :D

 

Depsia mi zamek sprezentuje,żeby było jak w Agdusiowym "Uroczysku" :o :D

 

Glamourcia, no pędzą, a ja się ciesze!! Zrób zdjęcia tej kuchni, bo się zwinę z ciekawości!!!!!

 

P.S. Trzymam za słowo z tymi filiżankami - pamiętajcie - Małgoś, słowo rzekłaś :D

 

Braza ja też sie ciesze,....tylko nie nadążam czytać.... ;)

Projek ci wyślę, jak tylko będzie wszystko gotowe... Zaproponował mi jeszcze jedno rozwiąznie... czy ty miałabyś czas mi tą propozycję nanieść na projekt, który dla mnie robiłaś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...