Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

To w ramach zabezpieczenia czasu wolnego pewno sie pojawią w Zieleniewie - to sztandarowe przedsięwzięcie grup zorganizowanych z najbliższych okolic :D Zapraszam na przejażdżkę na grzbiecie najsłynniejszej klaczki w Polsce :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry! :D

 

Co do rodziców chrzestnych, to ja się czuję bezwzględnie matką siedliska. 8) :lol:

W końcu kto gadał o agro i że można mieć dom i robić to, co się kocha? I sam świecił przykładem? :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia - właśnie przeczytałam :D

To najlepsza wiadomość dnia :D

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu udało Wam się ten kredycik dostać :D :D :D Teraz to już wszystko pójdzie z górki i będziesz miała to swoje upragnione siedlisko :D

 

Chiba czas szykować zwierza na przyjazd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia - świecisz tak, że w nocy spać nie mogłam z tego blasku :wink:

 

Wiochman - dzięki piękne! Jakoś dziwnie spokojna jestem, że jak już w końcu tam zamieszkam, to zachwycać się będę bez przerwy ... o ile mi sił wystarczy po herkulesowej harówie uprzątnięcia tego wszystkiego :wink:

 

Maluszku, o jakim zwierzu mówisz ... czyżbyś w ten wdzięczny sposób dawała do zrozumienia, że z Mężem chcesz przyjechać :wink:

 

Jamles, a ja myślałam, że to Twój synek kłusem będzie podążał w celu dostąpienia zaszczytu patrzenia na świat z grzbiety księżniczki :-?

 

Witanko wszystkim w pochmurny ale nie zapowiadający raczej deszczu dzień :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku ... a co ja mogę powiedzieć ... pewnie, że tak, jeno musze mieć trochę czasu na ogarnięcie tego wszystkiego :D

 

Amtla - dzięki :D

 

W kwestii tego kredytu ... mogę powiedzieć tak ... jeszcze tydzień temu stałam nad ogromną przepaścią, teraz zrobiłam wielki krok naprzód :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi tu czasu nie licz :evil: :wink: :D

 

A serio: zupełnie zapomniałam, że dwa lata się już tutaj szwendam :D :D

Tak na sucho się nie da

 

http://www.belvedere.pl/images_user/danzka_smakowe.jpg

 

Ci, co w pracy niech uważają na szefów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...