Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeśli ma myszy też odławiać, to dzwoneczek nie ten...teges ... a jeśli tylko jako ozdoba występuje, to jak najbardziej!!

Na myszy dzwoneczek nie działa. Wiem cos o tym :roll: Na jaszczurki, niestety, też nie.

 

Niezła jest ta Miśka :D

 

Duchaty, no straszysz jak nic!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie, nie tylko Miśka. W Carmeni też obudziło się zwierzę!

Myszy w różnych fazach - od na wpół żywych, poprzez agonalne, martwe, nadrgyzione mniej lub bardziej aż po same mysie flaczki - znajdujemy w różnych miejscach. Jaszczurki najczęściej żyją, choć są pozbawione ogonów. Ten trik jednak nie wystarcza, ponieważ regularnie odbieramy kocicom przerażone gady i wypuszczamy. Czasem gady same uciekają. W efekcie niedawno wieczorkiem złapałyśmy spacerującą po salonie zwinkę...

Za to ptaszków nie przynoszą...

Chociaż mam obawy przed przybiciem na brzozie budki dla szpaczków - pamiętam, jak Kiczorce wyrwałam z pyszczka ciepłego jeszcze, zupełnie opierzonego młodego szpaczka. Nagadałam bestii, ale spłynęło jak po kaczce (bez podtekstów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz Misiek w dzwoneczku na szyi ptaszki łapie, bestia jedna. :(

Jak jesteśmy w ogrodzie to mu uniemożliwiamy (staramy się płoszyć mu ptaszki), ale jak tylko się odwrócimy...

Agduś, ja bym karmnika nie zakładała - to przynęta dla ptaszków, a kocice tylko czekają...

Braza, to bardzo dobry pomysł, żeby kot w siedlisku był, bo przyjście myszy to nie jest kwestia "czy" - to jest kwestia "kiedy". I wtedy kocio będzie niezastąpiony.

Jeśli mogę sugerować - weź kociczkę. Kot znaczy teren, a to ma silny specyficzny zapach. A kociczkę wysterylizujesz i będzie spokój. Będzie przywiązana bardziej do domu i mówi się też, że kocice są bardziej łowne od leniwych kocurów, chociaż z tym różnie bywa - nasze kocury zawsze bardzo łowne były.

Ja Wam mówię, Gwoździk rację miał z tym Bożym Ciałem... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kot kiedy będzie? I ciekawe co na to psuka powie :roll:

 

A Braza to nas jeszcze zaskoczy z tym siedliskiem zobaczycie. Nie będziemy pewni dnia ani godizny kiedy zostanie obwieszczone, że Księżniczka Braza została obszarniczką :D

Tak sobie myślę, że to będzie wcześniej niż przed Bożym Ciałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam mówię, Gwoździk rację miał z tym Bożym Ciałem... :wink: :lol:

 

...TO się stanie przed Bożym Ciałem :D

 

... a co do kotów-samców ... to mój faktycznie jest leniwy ... jak Garfield ...

 

... mam tylko nadzieję, że nie obrabia mi dooopy tak jak tamten swojemu właścicielowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...