Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale po wczorajszych newsach zrobiło się niesamowicie zimo,smutno i przykro, nikt o niczym nie pisał, nie mówił, nie uzupełniał dzienników.... Życie na forum zamarło...

 

Ja nie znałam Tomka, ani do dzisiaj nie czytałam jego postów..., ale jestem tu niedługo, a ludzi jest tyle co nie miara, i też nie sposób wszystkich spamiętać....

Myślę, że sam Tomek też by tak nie chciał....

 

Gdyby mnie się kiedykolwiek, cokolwiek stało, nie chciałabym, żeby życie zamarło.... i zrobiło się bardzo smutno....

Jeśli się mylę to mnie popraw... Jak co to przepraszam, ale wiem, że wszystko będzie Ok.

 

 

 

Jak już niedługo do aktu, to pomyśl, jak długo szukałaś, a AWRSP ma 30 dni na odpisanie + na pocztę parę dni...

 

A gdzie kupujecie? bo już nie mam siły czytać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek to sól i serce tego forum. Większośc osób o niczym innym nie myśli teraz, niż o Nim i o Jego jak najszybszym powrocie do zdrowia. Nikomu nie chce się pisać o niczym innym.

Tomek to chodząca dobroć i pomoc dla każdego. Zyczliwość, uśmiech i poczucie humoru. Umiejętność wybaczania... Jeśli Pan Bóg zsyła czasem na Ziemię anioły, to Tomek na pewno jest jakimś ich szefem w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko 2 tygodnie... Popatrz na to z drugiej strony. A właścicielka nie sprzeda chyba nikomu innemu, bo nikt szybciej decyzji agencji nie będzie miał.

 

A teraz idę dyskutować na temat sensu jutrzejszego wyjazdu. Kurde, nie chce mi się... A gdybyśmy kupili, to musiałabym wrócić felicją do domu :o Taki kawał!!! :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Ja już chleb upiekłam, a Wy jeszcze śpicie, jak zwykle. :evil:

Agduś - i co, jedziecie kupić?

Braza, z tym kijem to może poczekaj, ale mogę o jakichś ziółkach pomyśleć, żeby na przyspieszenie dostał... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzionek!

Już dawno się obudziliśmy. Andrzej grzebie w trzewiach netu i szuka ofert. Jechać? Nie jechać? Sami nie wiemy!

Wczoraj ponoć wrócił kumpel Brazy, który sprowadza samochody. Czy czekać, co on rzeknie, czy jechać do Starachowic i kupować już? W Niemczech jest tańszy, ale lekko stuknięty... Inne też są. ale w cenie porównywalnej z tym upatrzonym w Polsce. Dumamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła - zaliczka wpłacona i autko jutro przyjedzie. Utargowalim 2,5 tys. W sumie chyba się opłacało, bo podobne na stronach niemieckich chodzą ciut taniej, ale trza doliczyć sprowadzenie, rejestrację i inne takie - wyszłoby na to samo, a takiego z małym przebiegiem (sprawdzalnym, bo ma książeczkę z ASO) nie jest łatwo znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...