Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Nooo, to ja rozumiem! :D

Teraz będzie można do Ciebie od 6 rano dzwonić, nie? :D :D :D

 

Kobieto ... zlituj się :o To chwilowe zauroczenie tylko!!!!!!

 

Kochaniutka, wieśniarą się nie zostaje na chwilę, sama zobaczysz, jak rano będziesz wstawać... :lol:

A jeszcze jak Brazylka będzie na miejscu... A może i kurki jakieś... :D

Polecam - swoje jajko to jest to! Po jakimś czasie człowiek nie może jeść tych "miejskich"... :o :oops:

Strasznie mi capią, to chyba od tej paszy sztucznej dla kur... :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

brazuniu,

 

napisze tylko, ze pieknie, cudnie i magicznie :D Modrzew i malownicza studnia wymiataja, a wnetrze domu daje wspaniale mozliwosci adaptacyjne, albo ... albo zamieszkanie "na juz"! Tylko spakowac klamoty, kartony i tobolki, sprowadzic Ksiezniczke i cieszyc sie Uroczyskiem :-)

Normalnie raduje sie moje serce i mocno zycze Wam samych szczesliwych chwil i realizacji planow :-)

 

A Depsia dobrze mowi ... zobaczysz jak szybciorem przestawisz sie na wczesne wstawanie a i wlasne jajo od szczesliwie biegajacej po podworku kury jest tylko kwestia czasu :-)

 

A na koniec zapytam 80 km w ktora strone od? Czy bede miala blisko, aby Cie w czerwcu nawiedzic? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziabo - fantastyczna ta lampa!!!! Zaraz sprawdzę, czy mnie na nią stać :D

 

Amberciu - no nareszcie :D Warto było kupić, choćby po to, żebyś tutaj znowu zawitała :wink: :D

To jest pod Czaplinkiem - na trasie Połczyn Zdrój-Barwice-Czaplinek! Będzie blisko - z każdego punktu na ziemi jest blisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, to umowa stoi? 8 lub 9 lipca spotykamy się u Depsi, a potem jedziemy do Uroczyska? Brazylka kiedy się przeprowadza? A Wy?

 

Na dzień dzisiejszy stoi, ale jak bony dyny nie wiem, jak to będzie w lipcu!

Mam nadzieję, że obecna czarna dziura na koncie rozjaśni się choć troszkę

:-?

 

Cholera, ta lampa to naftowa jest ... muszę przemyśleć, noż śliczna ci ona!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...