Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeeeesooooo Brazula, jak tam pięknie...dech zapiera...

 

No co ja mam napisać. Zaczęłam dziś arbait o 9.00 a skończyłam przed chwilą - 1.45. Mam totalnego doła. Mąż musi zrobić operacje kręgosłupa. Co ja Ci będ opowiadać.... Już przestałam się tłuamczyć.

Ale jest u Ciebie zajebiście pięknie. Ta studna... ten modrzew... ja pierdziu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nioooo ... ładnie tam, baaaardzo mnie się podoba :lol: ... moje klimaty :)

... tylko ławeczka pod modrzewiem jakaś taka malutka :( ... nie na moją doopę :oops: :wink:

... nooooooooooo, aleeeeee :o ... ten piecyk w kuchni to cudo prawdziwe (oszczędź go dla dobra ludzkości, potomności i kucharzy) ... z resztą "róbta co chceta" :D

 

pozdróweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł - Ty nie kokietuj, Ty masz dupkę jak orzeszek, wykałaczko wśród kucharzy doskonałych. :p

 

Braza - a pomyslałaś, że planowanie przyjazdów, przyjęć, przejazdów konnych i palenia ognisk, prócz tego podawania posiłków, palenia w kominku, przygotowywania pokoi i pokazywania okolicy to podstawowa część przywodzenia powodzenia do siebie? Pomóc mogę, więc nie podskakuj. :wink: 8) :lol:

 

Dzień dobry - rzuć palenie!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefcia ... no cholera ... co ja mam powiedzieć... Trzymaj się Wojowniczko, chociaż wiem, że trudno ... nożesz qurwa mać!!!!!!!!

 

Chefie ... kuchni nie ruszę, przyda się na pewno!!! Ławeczkę pod modrzewiem powiększę, coby i Twoja doopa się zmieściła :wink:

 

Depsia - palenie to moje hobby, zostawię sobie chociaż tę przyjemność, bo jak widzę zapier.... szykujesz mi niezły :-? Odmawiam stanowczo przygotowywania i podawania posiłków dla gości reszta - może być!!!!

 

Dzień dobry wszystkim - jadę dzisiaj do księżniczki, mam nadzieję, że jej wysokość nie odwróci się ze wstrętem zadkiem na mój widok :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno kilka z naszych Szanownych Koleżanek jakoweś diety namiętnie stosowało ... to ja zapewniam miłe i przyjemne tracenie kilogramów :D

 

Piąteczko, jak zawsze trafnie!!!! Żadne gary ... mam sprawy o wiele większej wagi do załatwienia ... :D

 

Catering mile widziany ... nie przepadam za chińszczyzną!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo Braza organizować będzie wczasy odchudzające :lol:

to ja będę pierwszym gościem :D

 

cholerka muszę sobie już jakieś zapasy żywnościowe przygotować 8) :lol: :lol:

 

Braza - w ogóle chińszczyzny nie lubsz?

Ja uwielbiam kaczkę po pekińsku :D Normalnie się ślinię na samą myśl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczko ... ja z Tobą w kooperację wejdę, masz fantastyczne pomysły :D

 

Maluszku, chyba nie jadłam kaczki po pekińsku :oops: Musze kiedyś spróbować... a dobre to chociaż???

Zapasy weź, skoro chcesz się odchudzać

 

Tola - bigosu nagotuję, czemu nie, i gulaszu - może być???? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...